Tirana
scattered clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
100 %
1kmh
40 %
Mër
12 °
Enj
14 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
16 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

TAG

lulet e blirit

“Ski” në pedonalen e Shkodrës, “lulet e blirit” krijojnë shtresë të rrëshqitshme, një grua dërgohet në spital

Disa persona janë lënduar ditën e sotme në pedonalen e Shkodrës dhe shkak janë bërë lulet e blirit. Bëhet me dije se mëngjesin e sotëm...


Lajmet e fundit