Tirana
light rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
75 %
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
24 °
Sht
24 °
E martë, 30 Maj, 2023

TAG

luksi

Një e treta e popullsisë në këtë shtet europian janë milionerë

Monako është një qytet-shtet i vogël në bregdetin e Francës, që ndryshe njihet edhe si këndi i lojërave të njerëzve të pasur. ...

Europorter shkrim për Shkëlzen Berishën: Djali i ish-kryeministrit që jeton mes luksit dhe skandaleve korruptive

Shkëlzen Berisha, djali i ish-kryeministrit shqiptar Sali Berisha, u thirr javën e kaluar nga Prokuroria e Përgjithshme në Tiranë për të dhënë dëshminë e...

Nga 300 mijë lekë deri në 14 mijë euro, shumat e mëdha që të rinjtë e Tiranës harxhojnë për një natë

A janë shqiptarët në krizë? Kjo pyetje merr përgjigje negative nëse bën një vëzhgim në club-et e natës në Tiranë, aty ku të rinjtë...

Politikani model? Në vijat e bardha, pa makinë në bulevardin Dëshmorët e Kombit (Foto)

Politikani Dashamir Shehi është karakterizuar gjithmonë nga thjeshtësia, çka provohet edhe në këtë fotografi. Shehi është fotografuar teksa ecën në vijat e bardha përmes bulevardit...

Lajmet e fundit