Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
1kmh
20 %
Mar
28 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

Luiza xhuvani

Luiza Xhuvani feston ditëlindjen, Elva Margariti uron aktoren dhe ish-ministren

26 marsi shenon ditëlindjen e aktores së njohur shqiptare, Luiza Xhuvani, e cila ka mbajtur dhe postin e deputetes së PS. Përmes një shënimi të...

Lajmet e fundit