Tirana
light rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
75 %
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
24 °
Sht
24 °
E martë, 30 Maj, 2023

TAG

Luiz

Çfarë ka zgjedhur Kiara për muajin e mjaltit? Ja ku do i shijojë pushimet çifti

Çifti i përfolur dhe fenomen i momentit, Kiara-Luiz, kurorëzuan dashurinë e tyre në natën finale të Big Brother VIP. Mes shumë projekteve të reja, intervista...

Ofendimet drejt fëmijëve të tij, Qetsori i prekur: Fansat e Luizit…

Ish-banori i Big Brother Vip 2 Qetsor Ferrunaj ka folur për eksperiencën në këtë “realityshoë”. Ai është shprehur i lënduar pasi ndjekësit, fansat e Luizit...

Luizi i jep fund marrëdhënies me Kiarën? Kush ja ka “rrëmbyer” zemrën këngëtarit?

Së fundmi lart e poshtë po qarkullojnë zëra se dyshja Luiz dhe Kiara nuk janë më së bashku! Por, në fakt këto janë thjesht...

“2 shotsa”, Luizi dhe Donaldi me një bashkëpunim muzikor, ja kur publikohet kënga

Ashtu siç edhe premtoi, pas daljes nga Big Brother Vip, Luizi ka nisur angazhimin në muzikë. Duket se shumë shpejt këngëtari do të vijë me...

Luizi publikon videon e parë në Instagramin e tij dhe falenderon fansat: Më keni ndryshuar jetën, ju jam mirënjohës

Luiz Ejlli fituesi i Big Brother Vip2 ka reaguar për herë të parë në Instagramin e tij pas daljes nga shtëpia e madhe. Luizi ka...

Kurorëzuan dashurinë, sipas ligjit martesa e Luizit dhe Kiarës është e pavlefshme

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito mbrëmë në finalen e madhe të Big Brother Vip kanë kurorëzuar me martesë dashurinë e tyre, dashuri që nisi...

Efi bëhet “tapë”, i jep Luizit informacione nga jashtë (VIDEO)

Finalistët e Big Brother VIP2 pas përfundimit të “prime” kanë festuar, teksa këtij “realityshow” po i vjen fundi. Dean, Luizi, Kirsti dhe Efi kanë shijuar...

E propozoi për martesë, ja sa kushtoi unaza me diamante që Luizi i dha Kiarës

Luizi dhe Kiara kanë nisur një marrëdhënie brenda shtëpisë së madhe së Big Brother Vip 2. Këngëtari vendosi që këtë lidhje ta cojë edhe më...

Mes Deas dhe Luizit, ja kush është finalisti i parë i Big Brother VIP

Një votim ishte i hapur gjatë gjithë javës për Dean dhe Luizin që do ishte dhe finalisti i parë i Big Brother Vip. Luizi është...

“Je fundërrinë, pa karrakter”, plas sherri mes Luizit dhe Deas: Vajte 40-vjeç dhe se di kush je

Një situatë aspak e këndshme është krijuar brenda shtëpisë së Big Brother Vip. Luizi ka nisur fushatën e tij për t’i nxitur banorët që...

Lajmet e fundit