Tirana
light rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Enj
26 °
Pre
27 °
Sht
26 °
Die
25 °
Hën
27 °
E enjte, 8 Qershor, 2023

TAG

luiz ejlli

Luizi i vetëm në SHBA, Kiarës dhe Mozzik nuk i lejohet të shkojnë në koncert (ARSYEJA)

Si duket Luizi do të udhëtojë i vetëm drejt Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Më herët u bë me dije se këngëtari do të...

Filluan xhirimet e filmit! Luizi dhe Olta shfaqen me fleta skenari në duar (FOTO)

Luiz Ejlli dhe Olta Gixhari kanë qenë dy nga banorët më të përfolur të “Big Brother Vip Albania” edhe pas përfundimit të spektaklit. Më herët...

I vetmi që nuk përfitoi nga fama e tij, Luizi na prezanton me mikun e tij më të mirë: Me vëllain tim

Pas daljes së tij nga shtëpia e Big Brother , Luiz Ejlli, tha se kishte vetëm një shok, i cili nuk kishte përfituar nga...

Këngëtari mirditor surprizohet nga Luiz Ejlli, pas vargjeve që i thuri kur ishte në “Big Brother”

Gjovalin Filopati, një këngëtar dhe artist i njohur mirditor, është surprizuar me një telefonatë video nga Luiz Ejlli, fituesi i edicionit të dytë të...

Martesa me Kiara Titon mashtrim? Dalin DOKUMENTAT: Luiz Ejlli është beqar

U tha e stërtha që martesa e Kiara Titos me Luizin Ejllin ishte një gënjeshtër, mirëpo një pjesë e shqiptarëve ende nuk e kanë...

VIDEO EMOCIONUESE/ “O bota ime, o engjëll”, Luizi suprizon fansen që qante, qeshte dhe flinte me të

Fenomeni Luiz Ejlli bëri të përfshiheshin në formatin e Big Brother Vip, të vegjël dhe të mëdhenj. Këngëtari arriti që të fitonte zemrat e...

I ke kërkuar bashkëpunim Luizit? Armaldo Kllogjeri: Pas daljes nga shtëpia ne…

Tenori dhe ish-banori i “Big Brother VIP 2”, Armaldo Kllogjeri foli për marrëdhëniet që ai ka me ish-banorët e tjerë të BBV. Teksa u pyet...

“Nuse në Shkodër”, Kiara shkon në vendlindjen e Luizit, gratë e fasonerisë “çmenden” për të bërë foto me moderatoren (VIDEO)

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli pas përfundimit të “Big Brother Vip” janë çifti më i komentuar në showbizin shqiptar. Ditën e sotme Luizi dhe Kiara...

VIDEO/ Sara Hoxha i vë kryqin Luizit

Përgjatë gjjithë sezonit të Big Brother Vip 2 jo pak herë pamë tabelën me fotot e banorëve që organizatorët e këtij formati mbanin në...

VIDEO/ Rezident në një nga lagjet më të famshme në Tiranë, ja ku e ka blerë Luizi shtëpinë

Që prej daljes së tij nga shtëpia e Big Brother Vip, Luizin e kemi parë një frekuentues të rregullt të “Arka Art Hotel”, dhe...

Lajmet e fundit