Tirana
scattered clouds
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
87 %
0kmh
40 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
12 °
Sht
9 °
E martë, 31 Janar, 2023

TAG

luftime

PAMJET: Autostrada e Kievit shndërrohet në betejë luftimesh të ashpra gjatë natës

Një pjesë e autostradës Prospekt Peremohy afër qendrës së Kievit u shndërrua në një zonë lufte mbrëmë, me një video që tregon automjete ushtarake...

Shpërthejnë luftimet në Kashmir, forcat indiane vrasin 2 rebelë myslimanë

Një përleshje me armë zjarri shpërtheu në pjesën e kontrolluar nga India në Kashmir, pasi ushtria vrau 2 burra të dyshuar si rebelë myslimanë....

Sërish luftime në Turqi, 42 të vdekur brenda një ditë

Të paktën tetë ushtarë turkë dhe 35 luftëtarë kurdë u vranë gjatë luftimeve në juglindje të vendit, ku pjesa më e madhe e luftimeve...

Lajmet e fundit