Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
1kmh
20 %
Mar
28 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

lufteanija britanike

“Avioni rus sulmoi luftë-anijen britanike”, reagon Mbretëria e Bashkuar: Rusët po bënin stërvitje të armatosur dhe qëlluan…

Ditën e sotme u raportua se anija e flotës detare ruse hapi zjarr paralajmërues ndaj luftëanijes të Marinës Mbretërore Britanike. Mediat britanike gjithashtu thanë...

Lajmet e fundit