Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
2.6kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
E hënë, 29 Nëntor, 2021
spot_img

TAG

lufte

SHBA prezanton avionin luftarak më të avancuar, krejtësisht jashtë kësaj bote (Video)

Ata fluturojnë në qiell si shigjetë në një formacion me tre avionë dhe pastaj zhduken si të ishin “UFO”, kjo është reklama 30 sekondëshe...

Sulmet me bombë në Damask, mbi 47 të vdekur dhe 110 civilë të plagosur

Të paktën 47 persona kanë humbur jetën gjatë sulmimit e terroristëve në Damask të Sirisë, ndërsa më shumë se 110 civilë janë të plagosur....

Ja pse ky është plumbi më vdekjeprurrës në botë (Video)

Ndryshe nga municionet tradicionale me majë të rumbullakët apo të shtypura në majë, ky plumb është i përbrë nga një gjeometri aerodinamike, që i...

Lajmet e fundit