Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
2.1kmh
0 %
Enj
40 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
37 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

TAG

luftar panahori

Kaloi me kamion dhe shembi urën e Darzezës, Gjykata e Fierit jep masën për 52-vjeçarin (EMRI)

Gjykata e Fierit ditën e sotme ka dhënë masën për Luftar Panahori, shoferi i kamionit që shembi urën e Darzezës dhe ra në lumë. Gjykata...

Kaloi me kamion dhe shembi urën e Darzezës, kishte ngarkuar konteiner dhe një ekskavator; Arrestohet shoferi 52 vjeçar (EMRI)

Luftar Panahori, shoferi i kamionit që shembi dje urën e Darzezës dhe ra në lumë, është arrestuar nga Policia e Fierit, raporton newsbomb.al. Sipas...

Lajmet e fundit