Tirana
overcast clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
66 %
6.2kmh
90 %
Mar
8 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
Sht
8 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

Luçiano Boçi

Pas sherrit me biznesmenin, Boçi bën paralajmërimin e fortë: Dhuna do të jetë pjesë e fushatës zgjedhore deri me 25 prill

Gjatë ditëve të fundit në Elbasan ka pasur dy sherre të forta që kanë bërë bujë në media, e para gjatë ditës së verës...

Policia shoqëron 3 persona, ishin dëshmitarë gjatë përplasjes së Luçiano Boçit dhe Gjergj Lucës në Labinot

Policia e Elbasanit përpost sekuestrimit të kamerave të sigurisë, ka shoqëruar sot tre persona si dëshmitarë në ngjarjen që ndodhi mes pedagogut Luçiano Boçi...

Gazment Bardhi reagon për sherrin mes Lucës dhe Boçit: Është dëshmi e dëshpërimit të Ramës. Oligarku i tij ka plaçkitur Elbasanin

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gament Bardhi ka reaguar pas ngjarjes së rëndë që ndodhi sot në Labinot, ku pati një përplasje mes biznesmenit...

Përplasja e biznesmenit Luca me pedagogun, flet Luçiano Boçi: Më sulmoi dhe kërcënoi me jetë (Publikon FOTON pas ngjarjes)

Pedagogu i njohur, kandidati për deputet në listën e Elbasanit për PD, Luçiano Boçi ka reaguar për mediat pas përplasjes që pati me biznesmenin...

‘Arsimi jepet me koncesion’, denoncimi i PD: Ministria e Arsimit po i orienton fëmijët drejt kurseve private

Partia Demokratike me anë të ish-deputetit Luçiano Boçi ka akuzuar Ministrinë e Arsimit se po i orienton fëmijët drejt kurseve private, për shkak se...

Skandali seksual në liceun e Fierit, Boçi-Shahinit: Nga e akuzuar kërkon të shndërrohesh në akuzuese, si ministre lë shumë për të dëshiruar

Pas skandalit seksual në liceun e muzikës në Fier, kanë qenë të shumtë, gazetarë, aktivistë e politikanë, që i kanë kërkuar ministres së Arsimit,...

URDHRI I RI/ Pedagogët duhet të paraqesin një agjendë personale javore, përndryshe… NUK PAGUHEN

Një urdhër i ri i nxjerrë nga senati i Universitetit Bujqësor të Tiranës ka frustruar pedagogët e këtij universiteti.   Ky...

Skënder Gjinushi në krye të ASH, Luçiano Boçi: Rama po uzurpon institucionet me kamikazët e tij politikë

Partia Demokratike ka reaguar pas emërimit të Skënder Gjinushit në krye të Akademisë së Shkencave. Përmes një konference për shtyp, nga...

Siguria në shkolla, ish-deputeti i PD-së denoncon rastin skandaloz: Fëmijë dhe adoleshentë pijnë alkool në orën e mësimit (FOTO)

Ish-deputeti i PD-së Luçiano Boçi denoncoi anën e kundër të strategjisë së garantimit të sigurisë në shkolla nga qeveria. Në profilin...

Lajmet e fundit