Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
75 %
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
21 °
Mar
19 °
Mër
21 °
E shtunë, 23 Tetor, 2021
spot_img

TAG

luani

Horoskopi 2020: Luani (Dashuria, Shëndeti, Paraja)

Ndryshime dramatike gjatë 2020-ës në miqësitë, aleancat e rëndësishme dhe qëllimet që i keni vënë vetes. Ku vit do të sjellë...

Si rrallëherë, ish-bashkëshortja e futbollistit shqiptar FOTOGRAFOHET me ‘dashurinë e jetës’ në pishina

Erjona Sulejmani, ish-bashkëshortja e futbollistit shqiptar Blerim Xhemajli, është shumë aktive në rrjetet sociale. Ndonëse bëhet shpesh pjesë e mediave rozë,...

Shkon i dehur në kopshtin zoologjik, ja si e pëson nga luani

Një shtetas amerikan ka shkuar në gjendje të dehur në kopshtin zoologjik Rosy Walther në Honduras.  Ai i është afruar shumë...

Momente tmerri, luani sulmon fëmijën ‘live’ në TV, e ëma vetëm qesh (Video)

Ky është momenti i tmerrshëm kur një luan sulmon një fëmijë të vogël gjatë një emisioni të drejtpërdrejtë në Meksikë teksa vogëlushi ndodhej në...

Zhvishet lakuriq dhe hidhet në kafazin e luanit (Pamje shokuese)

Në tentativë për t'u vetëvrarë, një i ri 20 vjeçar është hedhur në kafazin e luanit në kopshtin zoologjik të Santiagos në Kili. 20- vjeçari...

Sonte “Hëna e Ujkut”, kjo është shenja e horoskopit që do i sjellë fat

Hëna e Ujkut, e para Hënë e plotë për këtë vit do të shfaqet në natën midis 23 dhe 24 janarit. Kjo sipas astrologëve...

Lajmet e fundit