Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
93 %
1.5kmh
0 %
Pre
11 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
15 °
Mar
16 °
E premte, 2 Dhjetor, 2022

TAG

luana vjollca

“Ti je çlodhja ime”, Luana ndan videon e ëmbël me mbesën e saj, Marget

Moderatorja e njohur Luana Vjollca duket që është një teze shumë e përkushtuar ndaj mbesës së saj, Marget. Ajo ka ndarë një video shumë të...

Luana Vjollca pranon për herë të parë operacionet plastike: Gjithçka ndodhi nga bullizmi

Moderatorja Luana Vjollca mbrëmjen e sotme ka publikuar projekti ne saj më të ri të titulluar “Thuaje”. Në këtë projekt ajo do të tregojë disa...

“Të krimbur në para”, publikohen rrogat MARRAMENDËSE të Vipave shqiptarë nga Arbana Osmani te Luana Vjollca

Publikimi i pagave  të 630 mijë punonjësve shqiptarë në sektorin publik dhe privat ka bërë sot xhiron e rrjetit. Përveç listës së shumave të...

“Frika ime më e madhe ishte mami”, Luna Vjollca mesazh për vaksinimin: E vetmja zgjidhje për t’ju kthyer normalitetit

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka ndarë mesazhin e moderatores Luana Vjollca në lidhje me vaksinimin kundër Covid-19. Moderatorja tha se gjatë gjithë kohës frika...

Me bikini të zeza, Luana Vjollca nxjerr në pah “asatet” nga plazhi

Moderatorja dhe këngëtarja bukuroshe Luana Vjollca, prej ditësh ka nisur pushimet. Së fundmi ajo ka publikuar për ndjekësit disa foto që nxjerrin në pah...

Arbana apo Luana? Merr fund dilema, ja kush do të jetë moderatorja e “Big Brother VIP”

Shumë shpejt do të kthehet në ekran “Big Brother”, por këtë herë ndryshe do të jetë për personazhet Vip. Mirëpo gjatë kësaj kohë ka pasur...

“Mama ja dola për të dyja ne”, Luana Vjollca realizon ëndrrën e saj, bëhet pjesë e kompanisë prestigjoze në Gjermani

Pas brendeve të njohura, Luana Vjollca ka arritur të shënojë një tjetër sukses në karrierën e saj. Ajo së fundmi është bërë pjese e...

Luana Vjollca nuk di të ndalet, bëhet pjesë e markës së famshme ndërkombëtare

Luana Vjollca ka arritur të “vjedhë” vëmendjen e markës së famshme “Philip Plein”. Moderatorja shqiptare është bërë pjese e kësaj familje dhe këtë gjë...

Tea Trifoni i’a kalon Luana Vjollcës dhe Arbana Osmanit, ja sa paguhen vajzat e ekranit shqiptar për një postim në “Instagram”

“Instagrami” tashmë është një ndër mënyrat më fitimprurëse. Pothuajse të gjithë personat e njohur të ekranit përdorin ndjekësit e tyre për të fituar shuma...

“Ëngjëlli im”, Luana Vjollca humb njeriun e dashur: Je një pjesë e shpirtit tim….

Të jesh personazh i njohur ka të mirat dhe të këqijat e veta. Shumë persona të kanë inspirim dhe dashuria e tyre të jep...


Lajmet e fundit