Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
27 %
6.2kmh
0 %
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

luan

Doli të vriste rinocerontë, gjuetari mbytet nga elefanti dhe hahet nga luanët

Vetëm një kafkë dhe rrobat janë gjetur në një park të Afrikës së Jugut, nga çka besohet të jenë mbetjet e një gjuetari të...

Përqafohet me një luan 94 kile, momenti i pazakontë (VIDEO)

Disa nga ne e kanë të vështirë që të përqafojnë një mace por Dean Scheinder, një punonjës i kopshtit zoologjik në Afrikën e Jugut...

Zhvishet lakuriq dhe hidhet në kafazin e luanit (Pamje shokuese)

Në tentativë për t'u vetëvrarë, një i ri 20 vjeçar është hedhur në kafazin e luanit në kopshtin zoologjik të Santiagos në Kili. 20- vjeçari...

Lajmet e fundit