Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

Luan Zhegu

Miqtë i japin lamtumirën e fundit Sherif Merdanit, Luan Zhegu: Një yll i pashuar në muzikën shqiptare. Kozma Dushi: Këngët e tij ishin perla

Luan Zhegu ishte një ndër personazhet që i dhanë nderimet e fundit sot ikjes së papritur të artistit të njohur, Sherif Merdani. Ai tha se...

Luan Zhegu zbulon pse qëndronte pa lëvizur në skenë: Më thoshin që të kisha kujdes, shumë këngëtarë ishin ndëshkuar për thyerje të “rregullave” të...

Luan Zhegu është një nga artistët më të mëdhenj shqiptarë, zëri i ëmbël dhe unik i të cilit ka shoqëruar disa breza.Përveç zërit, Luan...

EMOCIONUESE/ Luan Zhegu, Mariza Ikonomi dhe fëmijët e ‘Zyber Hallullit’ sjellin klipin që do ta nisë ditën tuaj me ëmbëlsi

Kantautori i madh Luan Zhegu, këngëtarja Mariza Ikonomi dhe vogëlushët e Shtëpisë së Fëmijës "Zyber Hallulli" janë bashkuar për të sjellë edhe njëherë këngën...

Lajmet e fundit