Tirana
clear sky
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
80 %
1kmh
1 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
4 °
E enjte, 27 Janar, 2022

TAG

luan rama

Babai s’duroi dhimbjen e humbjes së djalit dhe vrau veten, gazetari: Martaneshi është në zi, ata ishin babë e bir, por ishin po aq...

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Tiranë, ku babë e bir humbën jetën në vetëm pak orë diferencë. Jashar Gjoni humbi jetën nga një...

Nasip Naço tregon para Luan Ramës pse u bashkua me PS-në: Ma kërkoi edhe elektorati i LSI-së

Deputeti socialiste Nasip Naço, i cili u bashkua me PS-në vetëm pak muaj para zgjedhjeve të 25 prillit, ka treguar ditën e sotme pse...

Nga e hëna rikthehet si gazetar me emisionin “Drejt”, Luan Rama premton: Shikuesi do të gjejë “Drejt” atë që e gjen shtrembër diku tjetër

Tashmë gjithcka është gati.Nga e hëna e 27 shtatorit 2021 starton në RTV Ora emisioni më i ri “Drejt”. Nën drejtimin e Luan Ramës...

“Hoqi dorë” nga politika dhe iu rikthye televizonit, Luan Rama: Më ndiqni në mbrëmje, pres kritikat dhe sugjerimet tuaja

Luan Rama, politikani i majtë që tashmë ka "hequr dorë" nga politika, fton të gjithë shikuesit që ta ndjekin në emisionin e tij. Tashmë...

Luan Rama i rikthehet gazetarisë, ish-nënkryetari i LSI-së me emision në RTV Ora

Ashtu siç e paralajmëroi, ish-nënkryetari i LSI-së, Luan Rama, do t’i rikthehet gazetarisë. Pas 30 viteve në politikë, ai do të ketë një emision të...

Dha dorëheqjen nga LSI, Luan Rama takohet me pronarin e RTV Ora, Ylli Ndroqi

Pasi dha dorëheqjen nga të gjitha funksionet drejtuese në LSI, ish zëvendëskryetari i kësaj partie Luan Rama deklaroi përpara disa ditësh në një intervistë...

Luan Rama shkruan për 17 vjetorin e LSI: Është koha për t’u ringritur, jo për të pritur! Të rriturit duhet “të hapin krahun” për...

Luan Rama, i tërhequr nga çdo post dhe përgjegjësi në LSI, shkruan sot për 17 vjetorin e themelimit të kësaj force politike. Rama thotë...

Luan Rama i “shkel syrin” PS-së? Ish-nënkryetari i LSI: Është shtëpia ime dhe nuk i marr leje askujt se çfarë do bëj, jam socialist...

Ish-nënkryetari i LSI-së, Luan Rama, i cili dha dorëheqje nga të gjitha funksionet drejtuese në atë parti, është pyetur ditën e sotme në një...

Largimi nga LSI, Luan Rama: Humbja e zgjedhjeve nuk është vetëm përgjegjësi e imja, por i të gjithë ekipit drejtues, ka nga ata që...

Ish-nënkryetari i LSI-së, Luan Rama ka folur ditën e sotme për largimin e tij nga të gjitha funksionet drejtuese në parti, duke u shprehur...

Ish-ministri i LSI i del në mbrojtje Luan Ramës: U tradhëtua nga partia e tij 2 javë para zgjedhjeve

Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani, i del në mbrojtje nënkryetarit të LSI Luan Rama i cili sot deklaroi tërheqjen nga kjo forcë politike për...

Lajmet e fundit