Tirana
moderate rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
3.1kmh
100 %
Hën
18 °
Mar
21 °
Mër
24 °
Enj
21 °
Pre
27 °
E hënë, 26 Shtator, 2022

TAG

Luan Rama zvkryetar i LSI

Luan Rama i LSI fton njerëzit në Bulevard: Koronavirusi, alibi për t’u fshehur! Më 2 mars, ata që e duan Shqipërinë përballë çetës së...

Luan Rama, zv.kryetar i LSI konfirmon edhe njëherë datën 2 mars të caktuar nga Presidenti Ilir Meta për një tubim në Bulevardin “Dëshmorët e...

Rama: Reforma në drejtësi nuk ka nisur, ka mungesë vullneti

Reforma në drejtësi nuk ka nisur dhe ka një mungesë vullneti për ta vazhduar, kështu është shprehur deputeti i Partisë Socialiste. Gjatë emisionit...

Pas Rusisë, Rama niset për në Pekin në një takim të Partisë Komuniste (VIDEO)

Fotoja e deputetit të Lëvizjes Socialiste për Integrim, Luan Rama me presidentin e Rusisë, Vladimir Putin shkaktoi një bujë të madhe në media. ...

Rama publikon fotot nga Rusia, vizitë shtëpinë e poetit të madh

Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Luan Rama prej disa ditësh ndodhet në Rusi. Me këtë rast ai ka përfItuar të...

Ligji për pakicat, Luan Rama i shkruan, Gramoz Ruçit: Mos e mbillni Shqipërinë me minoritete

Luan Rama, nënkryetar i Lëvizjes Socialiste për Integrim, i ka bërë kërkesë kreut të Kuvendit Gramoz Ruçi, që të mos kalohet Projektligji “Për mbrojtjen...

Qeveria premton shtet ligjor dhe drejtësi të re, Luan Rama ironizon: Metaforë injorance!

Duke ju referuar programit që qeveria paraqiti për miratim në Kuvend, zëvendëskryetari i LSI-së Luan Rama, si gjithnjë elokuent e ironik në oratorinë e...

Rama zbulon akordin LSI-PS, në Këshillin Bashkiak: Bashkëpunojmë kur të bindemi që mbrohet interesi qytetar

Nënkryetari i Lëvizjes Soacialiste për Integrim, gjatë një interviste telefonik për televizionin News 24, ka thënë se LSI nuk është pjesë e asnjë pazari....

Luan Rama mahnit dasmorët në Buzmadh të Kukësit (VIDEO)

video-1500658805_x264_001 by newsbomb-al

Vasili zbardh 3 vendimet e mëdha të LSI pas dorëheqjes së tij, ja posti që do mbajë tani dhe kë propozon për të marrë...

Petrit Vasili përmes një konference për shtyp ka zbardhur vendimet e marra në mbledhjen e Kryesisë së LSI së cilës i ka njoftuar dorëheqjen...

Lajmet e fundit