Tirana
moderate rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
3.1kmh
100 %
Hën
18 °
Mar
21 °
Mër
24 °
Enj
21 °
Pre
27 °
E hënë, 26 Shtator, 2022

TAG

Luan Haka

Dolën të fundit në Dibër e Shkodër, Luan Haka dhe Xhemal Bushati i dalin në krah Bashës: E duan mbi 70% e dibranëve! Po...

Lulzim Basha ka thirrur sot në selinë e PD Kolegjin e kryetarëve të degëve, një ditë pasi një pjesë e madhe e dpeutetëtve të...

Basha poston foton dhe fton qytetarët e Dibrës: Votoni Luan Hakën të dielën!

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka postuar një foto nga takimi përmbyllës i fushatës elektorale sot në Dibër për zgjedhjet e 6 Marsit. Tre...

Me dy gishtat lart, Basha publikon foton nga Dibra mes dhjetra demokratëve: Votoni Luan Hakën!

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ditën e sotme ndodhet në Dibër për të prezantuar kandidatin për zgjedhjet e 6 marsit, Luan Hakën. Ka qenë...

Basha prezanton kandidatin për 6 marsin në Dibër, mesazh demokratëve: Votoni PD, mos bini pre e sajesave dhe marifeteve të reja

Kreu i PD, Lulzim Basha sot ka zhvilluar një takim në Dibër, ku ka prezantuar edhe kandidatin për zgjedhjet e 6 marsit, Luan Haka. Ai...

Mungon Basha, PD prezanton Luan Hakën për bashkinë e Dibrës: Demokratët janë të bashkuar, larg konfliktit politik

Partia Demokratike prezantoi sot zyrtarisht kandidatin për kryetar të bashkisë së Dibrës, Luan Haka, propozuar nga strukturat e degës së PD dhe miratuar nga...

Zgjedhjet e 6 Marsit/ Partia Demokratike zgjedh kandidatin për Bashkinë e Dibrës

Luan Haka është propoziar si kandidat për Partinë Demokratike për Bashkinë e Dibrës në zgjedhjet e pjesshme të 6 Marsit. Emri i tij është propozuar...

Grupet e PD ndalojnë punonjësen e postës që shpërndan pensionet, dyshuan për blerje votash, 5 vetë procedohen penalisht (EMRAT-NJOFTIMI)

Janë proceduar penalisht nga policia e Dibrës 5 persona, simpatizantë të PD ose siç i quan ajo “struktur e mbrojtjes së votës”, pasi dy...

Kandidati i PD tregon sa lekë u gjetën brenda makinës në Maqellarë: I kanë të ndara me zona, kjo është e Milaimit, tjetri Donisi…

Luan Haka, kandidati i Partisë Demokratike në qarkun e Dibrës, i cili denoncoi shit-blerjen e votës në Maqellarë, ka treguar se brenda makinës së...

Ndalojnë makinën në Maqellare, kandidati i PD: Policia s’na lejon ta hapim e ta kontrollojmë

Luan Haka, kandidat për deputet i Partisë Demokratike në qarkun e Dibrës, ditën e sotme në Maqellare ka denoncuar me video, ku thotë se...

Lajmet e fundit