Tirana
light rain
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
100 %
0.5kmh
100 %
Mar
11 °
Mër
18 °
Enj
18 °
Pre
19 °
Sht
19 °
E martë, 21 Mars, 2023

TAG

luan dervishi

U ‘dogj’ në VETTING, si i dhanë fund karrierës së gjyqtarit pasuria e fshehur dhe mungesa profesionalizmit

Në fund, komisioni ka vendosur të shkarkojë nga detyra gjyqtarin e Apelit Shkodër, Luan Dervishi për kriterin e pasurisë, ndikuar edhe nga aspekti...

Gjykata e Lartë publikon emrat e kandidatëve për KLGJ

Gjykata e Lartë ka publikuar sot emrat e kandidatëve për Këshillin e Lartë Gjyqësor. Kandidatët janë Brikena Ukperaj, gjykatëse në Gjykatën e Apelit...

Lajmet e fundit