Tirana
light rain
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
67 %
2.6kmh
75 %
Enj
16 °
Pre
17 °
Sht
18 °
Die
16 °
Hën
11 °
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

TAG

luan baci

Pas Bashës, deputeti tjetër i PD bën gafën e madhe: Skënderbeu ngriti flamurin në Vlorë (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama ka postuar videon dhe nuk ka kursyer talljen, ndërsa shkruan "O Zot mëshirëplotë shpëtoje këtë parti."    ...

PD vijon akuzat për Dakon: Simbol i masakrës elektorale

Partia demokratike vijon akuzat për kryebashkiakun e Durrësit, Vangjush Dako. Në një konferencë për shtyp, deputeti i PD, Luan Baçi u shpreh se "Dosja ...

Deputeti nxjerr LISTËN ME EMRA: Albetrol ka marrë në punë zyrtarë të PS dhe militantë

“Po pushohen mbi 1000 punonjës nga Albpetrol”, kështu denoncoi disa ditë më parë deputeti i PD, Luan Baçi ndërsa sot ka publikuar edhe listën...

Nis seanca, LUAN BAÇI bën një kërkesë dhe ngre në këmbë gjithë KUVENDIN

Ndërsa seanca e Kuvendit për ditën e sotme ka filluar, fjalën e mori deputeti i PD, Luan Baçi. Deputeti Baçi kërkoi që t'i jepet...

Deputeti demokrat Baçi: Duhet ndërhyrje emergjente në Frakull të Fierit

Deputeti i Partisë Demokratike Luan Baçi, ka shkuar pranë banorëve të prekur nga përmbytjet në zonën e Fierit, nga ku edhe i drejton thirrje...


Lajmet e fundit