Tirana
few clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
52 %
1.5kmh
20 %
Pre
16 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
E premte, 2 Dhjetor, 2022

TAG

luan baci

”Takimi 10 minutësh me Bashën”, Luan Baçi mbledh me urgjencë demokratët e Fierit: S’më ka ardhur asnjë vendim zyrtar për shkarkimin, nuk jap emra...

Kreu i Partisë Demokratike për Qarkun e Fierit Luan Baçi ka mbledhur me urgjencë këtë të mërkurë demokratët e këtij qyteti, pasi sot qarkulloi...

DEBATET NË PD/ Luan Baçi i kërkon “llogari” Bashës për anëtarët e Komisioneve, i përgjigjet Saimir Korreshi: Unë i dhashë një kapuçino Joridës për...

Partia Demokratike ka mbajtur dje një mbledhje të zakonshme të Grupit Parlamentar. Por, kjo mbledhje ka kaluar me debate për shkak të pakënaqësive të...

Salianji “largon” Luan Baçin nga Berisha? Ja mesazhi që ka publikuar deputeti i PD

Përçarja në Partinë Demokratike është më e dukshme se kurrë. Sot deputeti Flamur Noka që është reshtuar krah Sali Berishës, i vendosur tha se...

Zjarri në Vajkan të Fierit, Luan Baçi bën thirrje: Zjarrfikësit dhe Policia nuk reagojnë. Institucionet të bëjnë punën me urgjencë! (VIDEO)

Një zjarr ka përfshirë një sipërfaqe të madhe toke në Vajkan të Fierit. Flakët janë përhapur me shpejtësi dhe për pasojë ka shkaktuar dëme...

Zjarri te grumbullimi i mbetjeve në Fier/ Luan Baçi i kërkon qytetarëve të protestojnë, Subashi: Në 30 gusht merr fund ky problem

Deputeti i zgjedhur i Partisë Demokratike në Fier, Luan Baçi, e ka konsideruar alarmante situatën nga mbetjet në qytet. Në një deklaratë nga vendgrumbullimi i...

U la jashtë listës së deputetëve, Luan Baçi: Kontratën e kam me PD

Ish-kreu i Partisë Demokratike në Fier, Luan Baçi u shpreh se edhe pse Komisioni e la jashtë listës së kandidatëve për deputetë, “kontratën” e...

‘Administrata në Fier e përfshirë në zgjedhje’, PD: Ja formularët e plotësuar me emra, ID dhe numra telefoni

PD ka dencuar përfshirjen e administratës në zgjedhje, në qytetin e Fierit. Ka qenë kreu i PD-së në Fier, Luan Baçi...

Ish-deputeti i PD: Linja urbane në Fier në protestë! Janë drejt falimentimit (VIDEO)

Ish-deputeti i PD Luan Baçi ka reaguar pas vendimit për rifillimin e transportit publik. Ai thotë se linjat e transportit urban...

Ndalimi i tre protestuesve që i ‘zunë pritë’ Ramës, reagon ish-deputeti i PD: Kishin marrë leje të gjithë te portali e-albania  

Tre prej protestuesve të cilët i ‘zunë pritë’ kryeministrit Rama në Fier pas lajmit se shefi i qeverisë do shkonte në Vlorë, janë ndaluar...

Helmimi i nxënësve në shkollën e Fierit, Luan Baçi: Po manipulohen nxënësit për të fshehur të vërtetën e helmimit (VIDEO)

Në shkollën ‘Janaq Kilica’ në qytetin e Fierit 7 nxënës u shtruan në spital si pasojë e një helmimi. Ish deputeti...


Lajmet e fundit