Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
4.6kmh
75 %
Die
11 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
16 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

luan baci

Delegatët e Fierit firmosin për Kuvendin e 11 dhjetorit, Luan Baçi: Po bëhet presion, ata që janë në punë apo kanë halle të tjera

Delegatët e Fierit kanë firmosur për marrë pjesë në Kuvendin Kombëtar të PD, të thirrur nga ish-kryeministri Sali Berisha. Demorkati Luan Baçi u shpreh...

Demokratët e Fierit nisen drejt selisë, i ndalon Luan Baçi: Nuk mund të thyejmë zyrat tona! Ekipe nga Tirana erdhën me kaçavida

Anëtarë dhe zyrtarë të Degës së PD në Fier, janë mbledhur pasditen e sotme para selisë dhe kanë tentuar të futen me forcë në...

Ndryshimi i bravave të PD në Fier, kryetari Kapllanaj: Zyrat janë të demokratëve, Luan Baçi ka një vit që ka dhënë dorëheqjen

Agron Kapllanaj, kryetar i emëruar i Degës së PD në Fier, ka folur pas lajmit të pasdites së sotme se brava e jashtme e...

Basha e zëvendësoi me Agron Kapllanajn, Luan Baçi shkon në Policinë e Fierit: Na kanë ndërruar bravat e derës

Ish-kryetari i PD në Fier Luan Baçi, është paraqitur në Komisariatin e Policisë së qytetit pasi bravat e derës së jahstme të selisë së...

Ekzekutimi i Dem Backës në Fier, deputeti Luan Baçi ia thotë në sy Çuçit: Policia nuk reagoi, ishte në vendngjarje po efektivët u fshehën

Ekzekutimi i biznesmenit Demir (Dem) Backa në qytetin e Fierit pak ditë më parë është diskutuar dhe në Komisionin e Sigurisë në Kuvend. I...

Basha shfajësohet për shkarkimin e Nokës dhe Luan Baçit: Vendimet u morën për t’i paraprirë përçarjes brenda PD-së

Kreu i PD Lulzim Basha ka folur sot për shkarkimin e Flamur Nokës si nënkryetar i Komisionit të Sigurisë, si dhe zëvendësimin e Luan...

Shkarkimi i Luan Baçit, Salianji nxjerr blof Bashën: Nuk ka patur mbledhje Kryesie, është vendim i kryetarit dhe Sekretarit të PD

Deputeti Ervin Salianji ka deklaruar mbrëmjen e sotme se në Partinë Demokratike nuk ka patur asnjë mbledhje për shkarkimin e Luan Baçit si kryetar...

Luan Baçi flet pas shkarkimit: Basha po hakmerret ndaj Fierit sepse anëtarët e Kryesisë votuan PRO mbledhjes së Kuvendit, e ftoj kryetarin në votëbesim!

Deputeti demokrat Luan Baçi ka reaguar sërish sot pas shkarkimit të tij nga posti i kryetarit të degës së PD Fier, i firmosur nga...

Flamur Noka: Viktima e radhës e Bashës, është Luan Baçi

Flamur Noka ka reaguar lidhur me lajmin e shkarkimit të kryetarit të Degës Fierit Luan Baçi. Sipas Nokës, Luan Baci është viktima e radhës e...

”Takimi 10 minutësh me Bashën”, Luan Baçi mbledh me urgjencë demokratët e Fierit: S’më ka ardhur asnjë vendim zyrtar për shkarkimin, nuk jap emra...

Kreu i Partisë Demokratike për Qarkun e Fierit Luan Baçi ka mbledhur me urgjencë këtë të mërkurë demokratët e këtij qyteti, pasi sot qarkulloi...

Lajmet e fundit