Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
49 %
2.6kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
24 °
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
25 °
E enjte, 6 Maj, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

LSI

“Merri këta numra se kanë vota”, Luan Rama nxjerr mesazhet me bashkëpunëtorin e tij në Vlorë: Po lufton me sëmundjen në Itali, më dërgonte...

Nënkryetari i LSI Luan Rama ka publikuar pak më parë disa mesazhe që ka shkëmbyer me një prej bashkëpunëtorëve të tij në Vlorë, i...

“Mos raportoni më te ai”, plas keq në LSI, Luan Rama e pranon mesazhin e Petrit Vasilit për strukturat: Nuk merrem me…

Në LSI kanë filluar prej kohësh përçarjet, që para fushatës me largime masive të eksponentëve që nuk ishin fare pa gjë. Mesa duket problematikat...

Lefter Maliqi nxjerr “fakte” nga shit-blerja e votës: Të hënën të gjithë qytetarët e Beratit dhe Kuçovës u dyndën në dyqane me 50-çe të...

Kandidati i LSI-së në qarkun e Beratit, Lefter Maliqi, ka nxjerrë “fakte” nga shit-blerja e votës për zgjedhjet e 25 prillit.Ai tha se një...

LSI publikon videon dhe paralajmëron: Kemi fakte tronditëse mbi masakrën elektorale të 25 prillit

Lëvizja Socialiste për Integrim kallëzon penalisht një rast që sipas tyre ka ndodhur në në KZAZ nr 31 ku pretendohet se janë dëmtuar materialet...

Kejdi Mehmetaj e ashpër me Komitetin e Ekspertëve: I shërben Ramës, një javë pas zgjedhjeve hoqën karantinën për ata që hyjnë nga Greqia

Kejdi Mehmetaj e LSI-së është treguar e ashpër me Komitetin Teknik të Ekspertëve dhe qeverinë, duke thënë se kjo e fundit është ajo që...

Doli i zhgënjyer nga gara në Berat, Lefter Maliqi nuk dorëzohet: Dështimi i pamerituar të motivon deri në fitore

Lefter Maliqi ka publikuar në rrjete sociale një foto të tijën me një mbishkrim për të uruar të gjithë qytetarët në këtë fillim maji,...

Erisa Xhixho “thyen” heshtjen: Për mua, këto ishin zgjedhjet më të vështira në 15 vite. Prindërit e të rinjve të LSI u hoqën nga...

Erisa Xhixho do të jetë deputete në parlamentin e ardhshëm të Republikës së Shqipërisë, pasi mori mandatin si e listuar e dyta në qarkun...

Luan Rama “thumbon” Edi Ramën: U përpoqën ta çonin LSI-në për skrap, por kanë zgjedhur rrugën për në theqafje

Luan Rama, drejtuesi politik i LSI në Vlorë në zgjedhjet e 25 prillit, thtë se në këtë qark ata morën më shumë vota se...

Thumba Ilir Metës? Luan Rama “e ngacmon” me poezi: Nuk shkoi asnjë ditë në luftë, por…

Nënkryetari i LSI-së, Luan Rama ka publikuar në rrjete sociale një poezi, që jo më kot është publikuar në këto ditë paszgjedhore, dhe në...

Në ‘ankth’ për mandatin e deputetit, reagon për herë të parë Kejdi Mehmetaj: Edi Rama nuk fitoi! Beteja vazhdon…

Kandidatja për deputete Kejdi Mehmetaj reagon për herë të parë pas disfatës së LSI-së në zgjedhjet parlamentare. Përmes një statusi në rrjetet sociale, Mehmetaj, e...

Lajmet e fundit