Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
0 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
37 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

lsi puke

FOTO: 25 vjeçari Demir Syla-drejtues i LSI në Pukë, u kap me miliona lekë dhe emra votuesish; bën fushatë për Agron Çelën dhe Edmond...

Drejtuesi i LSI për Pukën Demir Syla është procesduar penalisht nga Policia pasi është kapur në flagrancë bashkë me sekserin e tij, duke shpërndarë...

E rëndë, dhunohet kryetarja e LSI dhe kryetarja e LRI në Pukë, po udhëtonin me makinë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Pukë, ku janë dhunuar brutalisht dy femra, me poste të rëndësishme në partinë Lëvizja...

Lajmet e fundit