Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
38 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

TAG

lri

Në pritje të ëmbël, ish-deputetja Kejdi Mehmetaj shfaqet me barkun e rrumbullakosur në kampingun e LRI në Jalë (FOTO)

Ish deputetja e LSI-së, Kejdi Mehmetaj mbrëmjen e djeshme ka folur para të rinjve në natën e dytë të kampingut të LRI (Lëvizja Rinore për...

Petrit Vasili publikon fotot e të rinjve nga kampi në Jalë: Ata janë të paepur për të mos u pajtuar kurrë me pushtetin mafioz...

Nënkryetari i LSI Petrit Vasili, publikon në rrjetet sociale fotot e kampit që kjo forcë politike po zhvillon me të rinjtë në Jalë; një...

Të rinjtë e LRI mblidhen sërish në Jalë, por këtë herë mungon Monika Kryemadhi

Ashtu si edhe çdo vit tjetër, të rinjtë e LRI janë mbledhur sërish në Jalë, për të vazhduar traditën e përvitshme. Por ndryshe nga vitet...

Shpërbëhen strukturat e LSI dhe LRI në Laprakë, kalojnë tek PS kryetari Gentian Arapaj dhe kryetari i LRI Qamil Nureci

Lëvizjet që kanë filluar në Tiranë me luftën e hapur politike mes PS dhe LSI tashmë po zbresin edhe në rang drejtuesish. ...

‘S’lejohen grumbullime me 10 persona’, LRI thyen haptazi rregullat anticovid, mblidhet 30 veta në ambient të mbyllur dhe pa maska (VIDEO)

LSI dhe LRI mund të konsiderohen pa dyshim si “rebelët” e shoqërisë politike, pasi duket se nuk duan t’ja dinë për masat anticovid të...

Kryemadhi me të rinjtë e LRI në Fier: Situatë problematike me shpopullimin e vendit

Kryetarja e Lsi-së Monika Kryemadhi ditën e sotme ka zhvilluar një takim me të rinjtë e LRI-së në Fier. Gjatë fjalës...

LRI mbyll kampin veror në Jalë, Kryemadhi: Ne shquhemi si partia e të rinjve, vitin tjetër Shqipëria do të jetë e lirë nga ky...

Ditë e sotme Lëvizja Rinore për Integrim ka mbyllur kampin veror në Jalë, ndërsa kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka mbajtur një fjalim të...

Kryemadhi ia merr valles me të rinjtë e LSI në kampingun e Jalës (Video)

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ndodhet në fshatin bregdetar të Jalës, ku prej disa ditësh Lëvizja Rinore e LSI-së po organizon kampingun e përvitshëm....

15 vjetori i LSI, Kryemadhi flet nga kampingu i Jalës: Forca jonë theu monopolin e dy partive të mëdha (DEKLARATA)

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi e ndodhur në kampingun e të rinjve të LRI në Jalë, ka folur për 15 vjetorin e themelimit të...

45-vjetori i Monika Kryemadhit, të rinjtë e LRI-së e surprizojnë, dalin FOTOT

Kryetaria e LSI-së Monika Kryemadhi feston sot ditëlindjen. Ajo ka mbushur sot plot 45-vjeç. Të rinjtë e LRI-së kanë surprizuar Kryemadhin...

Lajmet e fundit