Tirana
light rain
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
67 %
4.1kmh
40 %
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
16 °
Enj
17 °
E diel, 4 Dhjetor, 2022

TAG

louis vuitton

Rënia e euros, turistët amerikanë vërshojnë në dyqanet firmato të Parisit

Një turiste amerikane thotë se ka blerë katër fustane në butikun luksoz të LVMH në Paris, e tunduar nga rënia drastike e monedhës euro. Euro...

Kanceri i mori jetën, Louis Vuitton i shkruan emrin në qiell dhe i ngre statujë në tokë stilistit

"Mbi këtë Tokë, në botën e modës, mes nesh…Virgil ishte këtu!", kështu quhej sfilita që Louis Vuitton organizoi më 30 nëntor. Pas homazheve dhe dedikimeve...

Humb betejën me kancerin, ndahet parakohe nga jeta stilisti i famshëm i Louis Vuitton

Stilisti i njohur i rrobave për meshkuj për Louis Vuitton, Virgil Abloh ka humbur betejën me kancerin në moshën 41-vjeçare. Kompania franceze LVMH tha këtë...

Shqiptarja merr çmim nga Louis Vuitton, Yuri Kim e uron: Është emocionuese të shohësh një talent nga Shqipëria të njihet nga e gjithë bota

Ambasadorja amerikane, Yuri Kim, përmes një postimi në “Twitter” ka uruar stilisten shqiptare, e cila ka fituar një çmim prestigjioz nga një prej shtëpive...

Shkatërrohet dhe vidhet dyqani i Louis Vuitton në Portland, SHBA, protestuesit grabisin dhe thyejnë çfarë u del përpara (PAS VRASJES SE GEORGE FLOYD)

Vjedhje dhe shkatërrim masiv, djegie godinash dhe makinash. Kaos total. Kjo është pamja e mbrëmjes së djeshme në Portland, Oregon, ku protestuesit kanë thyer...

Çmim marramendës, nuk do ta besoni sa harxhon Loredana për një kostum sportiv

Loredana Zefi ka arritur të fitojë jo pak herë vëmendjen e mediave rozë. Vetëm pak kohë më parë ajo ka nisur...


Lajmet e fundit