Tirana
light rain
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
87 %
3.6kmh
100 %
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
Sht
13 °
E martë, 28 Mars, 2023

TAG

lotaria amerikane

Dhurata Prifti kishte fituar Lotarinë Amerikane, do shkonte në SHBA

Dhurata Doku Prifti, gruaja e cila humbi jetën dje në Tiranë si pasojë e përplasjes me makinë nga Andrea Memollari, kishte fituar Lotarinë Amerikane....

Ambasada Amerikane nxjerr në shitje 10 makina dhe shumë pajisje të tjera

Ambasada e Shteteve të Bashkuara në Shqipëri, ka vendosur të mbajë një ankand ku do të nxjerrë në shitje disa prej automjeteve të saj...

“Heeeeej z. Kryeministër, me llotarinë amerikanë ikën edhe disa qindra “dembelë” nga vendi. A je më i lumtur tani?”

“Heeeeej z. Kryeministër, me llotarinë amerikanë ikën edhe disa qindra "dembelë" nga vendi. A je më i lumtur tani?”, kjo është pyetja që aktori...

Publikohen fituesit e Lotarisë Amerikane, ja si ta kontrolloni nëse jeni përzgjedhur

Është publikuar sot lista e fituesve të Lotarisë Amerikane e plotësuar në tetor të vitit të kaluar. Ambasada Amerikane sqaron se njoftimet...

Sot, fituesit e Lotarisë Amerikane: Si të kontrolloni nëse jeni zgjedhur

Ditën e nesërme do të pblikohet lista e fituesve të Lotarisë Amerikane e plotësuar në tetor të vitit të kaluar. Ambasada...

Dalin fituesit e Lotarisë Amerikane, ja si të kontrolloni nëse jeni zgjedhur

Ditën e nesërme do të pblikohet lista e fituesve të Lotarisë Amerikane e plotësuar në tetor të vitit të kaluar. Ambasada Amerikane...

Lajmet e fundit