Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
65 %
1.5kmh
0 %
Enj
15 °
Pre
18 °
Sht
19 °
Die
16 °
Hën
17 °
E enjte, 30 Mars, 2023

TAG

lotaria amerikane

Sot mësoni nëse jeni fitues i Lotarisë Amerikane, ja si të veproni

Të gjithë ata që kanë aplikuar për Lotarinë Amerikane sot do të mësojnë nëse janë apo jo fitues. Duke filluar...

Llotaria Amerikane, mësoni kur dalin EMRAT e fituesve

Duke filluar nga data 7 maj te gjithë shqiptarët që kanë aplikuar për Llotarinë Amerikane mundtë kontrollojnë nëse janë. Ambasada Amerikane...

‘Kujdes nga mashtrimi’, ambasada amerikane ka n njoftimin e rëndësishëm për aplikuesit e LOTARISË

Ambasada amerikane në Tiranë ka dhën një njoftim të rëndësishmë për të gjithë ata që kanë aplikuar për Lotarinë Amerikane. Sipas...

Lotaria amerikane, Ambasada e SHBA ka një njoftim  të rëndësishëm

Ambasada e SHBA në Tiranë ka një njoftim për të gjithë të përzgjedhurit e Lotarisë Amerikane.   Ambasada bën me dije...

Sot afati i fundit për Lotarinë Amerikane, ja kur mbyllen aplikimet

Sot është dita e fundit e aplikimeve për Lotarinë Amerikane të cilat filluan më 3 tetor 2018. Mësohet se aplikimet do...

Nga Tirana, Kukësi e Saranda në Pogradec për Lotarinë Amerikane, ja qendra e internetit “me fat”

Numri i lartë i fituesve ndër vite, por dhe miti që qytetet juglindore nxjerrin më shumë fitues e ka kthyer këtë qendër interneti në...

Keni ende paqartësi mbi Lotarinë amerikane? Ambasada përgjigjet në kohë reale

Ashtu siç lajmëroi dhe më parë Ambasada amerikane ka vendosur të përgjigjet për të gjitha paqartësitë që kanë të gjithë të interesuarit për Lotarinë...

‘Bëhuni gati’, ambasada amerikane jep njoftimin: Sot në orën 15:00…

Ambasada amerikane ka lajmëruar të gjithë të interesuarit për Lotarinë Amerikane se në orën 15:00 do ti përgjigjen pyetjeve të tyre. ...

Lotaria amerikane, Ambasada sjell udhëzimet në shqip

Ambasada e SHBA- së në Tiranë në faqen zyrtare të Facebook, ka publikuar disa këshilla të vlefshme për të gjithë të interesuarit që dëshirojnë...

Lajmet e fundit