Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
34 %
1kmh
0 %
Hën
0 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
10 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

TAG

lotaria amerikane

Ambasada e SHBA për aplikuesit e Lotarisë: Kini kujdes nga këta persona, kërkojnë para

Ambasada Amerikane në Tiranë u ka bërë thirrje të gjithë qytetarëve shqiptarë që aplikojnë për Lotarinë Amerikane. Përmes një postimi në “Facebook”, ambasada e SHBA-ve,...

Ambasada e SHBA-ve, njoftim të rëndësishëm për Lotarinë Amerikane

Ambasada e SHBA-ve në Tiranë ka dhënë njoftimin e rëndësishëm për aplikuesit e Lotarisë Amerikane. Përmes një postimi zyrtar ambasada këshillon aplikuesit që të ruajnë...

Nis aplikimi për Lotarinë Amerikane, ambasada e SHBA-së zbulon datat: Ja kur është afati i fundit!

Ambasada Amerika në Tiranë njofton hapjen e aplikimeve për programin e Lotarinë Amerikane. Sipas ambasadës së SHBA, aplikimi do të nisë nesër dhe se afati...

Publikohet data zyrtare, ja kur nisin aplikimet për Lotarinë Amerikane DV-2023

Datat për aplikimin për Lotarinë Amerikane DV-2023 janë hapur. Sipas njoftimit të ambasadës amerikane, mësohet se aplikantët duke filluar nga e mërkura, 5 tetor...

Dalin përgjigjet e lotarisë amerikane, ja ku mund të shihni nëse jeni fitues

Përgjigjet e Lotarisë Amerikane kanë dalë pak minuta më parë. Tashmë të gjithë qytetarët që kanë aplikuar mund të kontrollojnë nëse janë përzgjedhur ose...

Edhe 9 ditë nga mbyllja e Lotarisë Amerikane, Ambasada bën njoftimin e rëndësishëm

Ambasada Amerikane në Tiranë këtë të hënë ka bërë një njoftim të rëndësishëm për të jgithë ata persona të cilët duan që të aplikojnë...

Nuk e keni plotësuar ende Lotarinë Amerikane? Ambasada e SHBA njofton qytetarët: Kini kujdes…

Ambasada e SHBA në Tiranë ka bërë një njoftim për qytetarët shqiptarë, lidhur me aplikimet për Lotarinë amerikane. Përmes një postimi në faqen zyrtare, ambasada...

Hapet nesër Lotaria Amerikane, ja çfarë duhet të dini për aplikimin këtë vit

Nga nesër hapen aplikimet për Lotarinë Amerikane në mbarë botën, përfshi edhe Shqipërinë. Kush ëndërron të jetojë dhe punojë në Shtetet e Bashkuara, ka kohë...

Në 14 shtator rinis Lotaria Amerikane, ambasada e SHBA jep detajet

Ambasada amerikane ka njoftuar se në datën 14 shtator do të rinisë procesi i aplikimeve për Lotarinë Amerikane. Përmes njotftimit në...

Lotaria amerikane në kohën e Covid-19, VOA: U ndërpre nga Trump, ata që fituan vitin e kaluar…

Bazuar në programin e Lotarisë së Vizave dhjetëra mijëra imigrantë të mundshëm mbështeten në fatin e shortit për të fituar mundësinë për të jetuar...

Lajmet e fundit