Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
58 %
1kmh
0 %
Mër
29 °
Enj
40 °
Pre
32 °
Sht
36 °
Die
38 °
E mërkurë, 4 Gusht, 2021

TAG

Los Angeles

Themeluesja e ‘Black Live Matter’ blen vilën 1.4 milionë dollarë në lagjen ku dominojnë të bardhët, gazetari: Do që të ketë komshinj dhe policë...

Bashkëthemeluesja e “Black Live Matter”, Patrisse Cullors ka blerë një shtëpi prej 1.4 milionë dollarësh në Los Angelos, në një lagje me persona të...

Ankth i madh brenda avionit, pasagjeri tenton të hapë derën gjatë fluturimit (VIDEO)

Një ngjarje e rëndë ndodhi dje brenda një avioni të kompanisë “Spirit Airlines”. Pilotët u detyruan ta ndërrojnë drejtimin e fluturimit pas raportimit se...

Të përqafuar dhe shumë afër njëri-tjetrit, çfarë po ndodh mes Kejvinës dhe këngëtarit shqiptar në Los Angeles? (FOTO)

Modelja Kejvina Kthjella prej disa javësh ndodhet në SHBA, në kuadër të një projekti të ri fotografik. Ish-velina ka postuar së...

Ishin infektuar me covid-19, dy efektivët e policisë vdesin në të njejtën ditë

Dy policë nga i njejti departament i policisë në Kaliforni të SHBA-së, kanë vdekur nga koronavirusi, në të njetën ditë. Dy...

Ka edhe kështu, postieri bën veprimin e ‘pështirë’ mbi pakon e porositur (VIDEO)

Në Los Angeles, një kamera shtëpie ka filmuar momentin kur një postier i kompanisë amazon, teksa lë pakon te dera e shtëpisë, lyen dorën...

U zhduk në mënyrë misterioze, policia amerikane jep detajin tronditës: Aktorja shqiptare mund të…

Adea Shabani është aktorja shqiptare e vendosur prej vitesh në SHBA, e cila humbi kontaktet me familjarët në mënyrë misterioze në muajin shkurt. ...

Lajmet e fundit