Tirana
overcast clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
3.6kmh
90 %
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
12 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

TAG

Loro Borici

FOTO/ Sfidojnë Vllazninë në Champions League, Juventusi shkel në stadiumin “Loro Boriçi”

Vllaznia do të luajë në raundin e dytë të Champions League. Pasi kaluan Ferencvarosin në turin e parë me penallti, vajzat shkodrane do të...

KOSTO E LARTË: Ja çfarë do të ndodhë me menaxhimin e stadiumit “Loro Boriçi”

Por, Dervishaj shton se për Bashkinë Shkodër do të jetë problem kostoja e mirëmbajtjes që është e lartë dhe fleksibiliteti i riparimeve në...

Partizani merr fitoren në Shkodër, por shikoni se çfarë kanë bërë tifozët ultras në “Loro Boriçi”

Partizani ka arritur të marrë një fitore me mjaft vlera në Shkodër përballë Vllaznisë me trajnerin e ri, Ernest Gjoka. Pjesa...

Ndeshja Shqipëri-Itali, zbardhet shuma marramendëse që FSHF nxorri nga biletat

FSHF-ja arkëtoi nga shitja e biletave për ndeshjen me Italinë një shifër prej 516 milionë lekësh, e cila mund të jetë më e larta...

“Unë jam Fatos Nano”, zbuloni se çfarë ndodhi mes gardistit dhe ish-kryeministrit mbrëmë në Shkodër

Mbrëmë, në teatrin Migjeni gjatë ceremonisë ku janë ekspozuar 4 kupat e botës kanë qenë të pranishëm mjaft personazhe të njohur nga bota e...

“Tersi” Rama në “Loro Boriçi”, zbulohet kush tjetër do jetë sot në tribunën VIP

Të gjithë me zor po e presim sfidën Shqipëri-Itali që  do të nisë në orën 20:45 në stadiumin “Loro Boriçi” në Shkodër. ...

Përballja me Shqipërinë, Italia i befason të gjithë më këtë formacion që do të hedh në “Loro Boriçi”

Data 9  po afron, dhe përballja e shumëpritur Shqipëri-Itali do të mbush shkallët e stadiumit “Loro Boriçi”. Vetëm 2 ditë para kësaj përballje...

5 ditë para ndeshjes me Italinë, zbulohet ndryshimi i rëndësishëm që po pëson stadiumi “Loro Boriçi”

Stadiumi “Loro Boriçi” në Shkodër brenda pak javësh pritet të ketë gati edhe pistën e tartanit, e dyta në Shqipëri pas asaj në "Elbasan...

Ndeshja e Kosovës me Finlandën në “Loro Boriçi”, Policia publikon masat e sigurisë

Përballja e nesërme mes përfaqsueses së Kosovës më atë të Finlandës do të zhvillohet në stadiumin “Loro Boriçi”. Për të siguruar mbarëvajtjen e...

Lajmet e fundit