Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
24 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

Lorik Cana

“Përpiqem të jem një shqiptar i mirë”, Lorik Cana: I kam rrënjët e forta, kam ndjekur hapat e babait

Para fillimit të Big Brother Vip, lart e poshtë u tha se një ndër emrat që do të hynte në shtëpinë më të famshme...

Futbolli shqiptar në qendër të skenës së madhe europiane futbollistike

Veliaj: Më 25 Maj, finalja e Europa Conference League vjen në “Air Albania” Në selinë e UEFA-s në Zvicër është hedhur sot shorti i fazës...

Gazetarja kosovare ofendon Lorik Canën: U martove me italiane dhe përzieve kombësinë e fëmijëve, nuk je më patriot se Andin Lokaj

Gazetarja e njohur kosovare, Qeqa Krelani ka reaguar ashpër ndaj Lorik Canës. Ish mbrojtësi legjendar i Kombëtares shqiptare e quajti komentatorin Andin Lokaj një...

Komentatori nga Kosova bën deklaratën fyese për shqiptarët, reagon Lorik Cana

Ish-kapiteni i kuqezinjve Lorik Cana ka reaguar ashpër pas deklaratës së komentatorit kosovar, Andin Lokaj. Pas fitores 2-1 të Kosovës U21 ndaj Shqipërisë U21, Lokaj...

Lorik Cana VIDEO-MESAZH për vaksinën: E kam bërë për të mbrojtur fëmijët e mi, prindërit e mi! Nuk kisha asnjë dyshim

Ish-kapiteni i Kombëtares Lorik Cana, përmes një video-mesazhi thotë se është vaksinuar dhe është pro bërjes së vaksinës. Sipas tij, vaksina është mjeti më i...

Xhelozia e bashkëshortes e la jashtë shtëpisë së “Big Brother Vip” Lorik Canën, futbollisti dërgon kushëririn e tij që ta zëvendësojë

Një prej banorëve të “Big Brother Vip” është kushëriri i futbollistit shqiptar Lorik Cana. E kemi fjalën për Granit Canën, bukuroshin nga Prishtina i...

Lorik Cana i bashkohet thirrjeve për bojkotin e koncertit të Bregovic: Serbia asnjëherë nuk kërkoi falje, nuk do t’i mbyllim sytë!

Ardhja e këngëtarit serb Goran Bregovic ka nxitur reagime të ashpra te shumë figura të njohura. Më herët tifozat kuq e zi, përmes një postimi...

Ja bëri zemra “bam”, Lorik Cana i rrëfen të gjitha, nga njohja me bashkëshorten deri te arsyeja pse nuk mori një nuse shqiptare

Lorik Cana dhe Monica janë prindër të dy fëmijëve, Bojken dhe Enkelejda. Historia e tyre është fiks si ato historitë e përllava “Një dashuri...

“Me Edin kam miqësi”, Stresi tregon hatërmbetjen me ish-kapitenin: Pse more Lorik? Me atë që takon Vuçiçin…

Reperi Arkimed Lushaj njihet për natyrën dhe karakterin e tij prej rebeli. Ai është mjaft aktiv në rrjetet sociale, duke bërë fushatë kundër Edi...

Ish-kapiteni i Kombëtares LORIK CANA tregon se kë do të zgjedhë në 25 prill mes Lulzim Bashës apo Edi Ramës (VOTA E HAPUR)

Lorik Cana, ish-kapiteni I Kombëtares Shqiptare e ka bërë zgjedhjen e vet për fushatën elektorale të 25 prillit. Ai ka pasaportë shqiptare dhe zotëron...

Lajmet e fundit