Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
71 %
2.1kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
30 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Lori Hoxha

Doni belin dhe muskujt e Lori Hoxhës? Atëhere ndiqni “sekretin” e saj

Lori Hoxha njihet për format e saj dhe belin e hollë që ka dhe natyrshëm njerëzit kërkojnë të dinë se çfarë diete ndjek ajo. Gjatë...

A është shtatzënë apo jo? Lori Hoxha vendos në “lojë” ndjekësit, ja detajet që po “çmendin” fansat

Mjafton një postim dhe menjëherë rrëmben qindra komente dhe vëmendje nga portalet. Kësaj rradhe Lori Hoxha nuk po komentohet për veshjet e saj plot shije,...

Lori Hoxha e ka kaluar koronavirusin? Postimi i saj në Instagram ngre dyshime të mëdha

Ditën e djeshme Sara Hoxha zbuloi se ishte infektuar me koronavirus në Dhërmi dhe tregoi edhe simptomat që kishte pasur. Ndërkohë,...

Rikthehen motrat Hoxha, Sara në superformë pas lindjes së dytë (FOTO)

Sara Hoxha, një nga trashëgimtaret e Top Medias, që pas lindjes së djalit të saj të dytë, tetorin e kaluar, nuk ishte shfaqur më...

Kjo veshje e ‘zakonshme’ e Lori Hoxhës, ka kushtuar rreth 6 mijë euro ( 4.000 vetëm byzylyku)

Blogerja e njohur Lori Hoxha, njëkohësisht edhe trashëgimtarja e Top Channel, është ndër femrat më të komentuara në mediat rozë. Ajo...

Lori Hoxha zbulon sekretet, ja çfarë përgjigjesh duhet t’i jepni për të fituar zemrën e saj

Blogerja e njohur Lori Hoxha është padyshim një nga vajzat më të lakmuara të showbiz, jo më pak e kërkuar nga meshkujt. ...

Lori Hoxha publikon foton e dy nipërve: E bekuar që kam njerëzit shëndoshë e mirë, jo të gjithë e patën këtë fat

Lori Hoxha është shprehur mirënjohëse që njerëzit e saj të zemrës janë shëndoshë e mirë, duke theksuar se jo të gjithë...

Postimi që u fshi menjëherë! Lori Hoxha publikon FOTO nga festa për bebin e Sarës dhe bën DEKLARATËN e papritur për shtatzëninë

Vetëm pak javë para lindjes së fëmijës së dytë, trashëgimtarja e Top Channel, Sara Hoxha organizoi një 'baby shower'. Ajo publikoi...

E nxehtë dhe provokuese, Lori Hoxha njerr në pah gjoksin bombastik

Trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha zbulon linjat e saj bombastike.   Nëpërmjet një postimi në instagram, bukuroshja nxjerr foton e...

Mahniti të ftuarit në ditëlindjen e Ledionit, nuk do ta besoni sa ka kushtuar veshja e Lori Hoxhës

Trashëgimtarja e Top Channel Lori Hoxha mahniti me veshjen në ditëlindjen e kunatit të saj Ledion Liços. Ajo arriti të marrë...

Lajmet e fundit