Tirana
overcast clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
71 %
5.7kmh
90 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
10 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

lorenc paganika aksident

EKSKLUZIVE/ Drejtori i policisë plagos kalimtarin, ikën nga vendngjarja dhe manipulon provat (VIDEO E RE E NJË SUPERSKANDALI)

Makina e Lorenc Paganikës sipas raportimit të Newsbomb.al ka pësuar dëmtime nga krahu i pasagjerit. Sakaq, menjëherë reagoi Policia e Shtetit duke pohuar...

Lajmi në Newsbomb, reagon Policia: Po hetohet rasti, ekspertizë makinës së drejtorit

Pas lajmit të publikuar në Newsbomb.al, se drejtori i Policisë së Gjirokastrës, Lorenc Paganika, ka aksidentuar me automjetin e tij një person dhe më...

VIDEO EKSKLUZIVE / Drejtori i Policisë Gjirokastër përplas me makinë kalimtarin, largohet nga vendngjarja

Drejtori i Policisë së Gjirokastrës, Lorenc Paganika është përfshirë në një aksident të rëndë rrugor me makinën e tij dhe është larguar më pas...

Lajmet e fundit