Tirana
overcast clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
71 %
5.7kmh
90 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
10 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

Lorenc Merkuri

Probleme me pasurinë, KPK shkarkon nga detyra prokurorin e Sarandës, Lorenc Mërkuri

Komisioni i Pavarur i Kualifikim ka vendosur unanimisht largimin nga detyra të prokurorit të Lushnjës, Artan Hazbi, pasi u gjetën pobleme për pasurinë dhe...

Lajmet e fundit