Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
71 %
2.1kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
30 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Loredana

Lot, pasion, debate; Mozzik dhe Loredana sjellin jetën e tyre përmes këngës: Çdo gjë ndodhi sepse ishim shumë të dashuruar…

Pas shumë diskutimesh dhe fotosh, kënga e Mozzik dhe Loredanës është publikuar dhe na lejoni ta themi me plot bindje se vetëm në 14...

Menduam se bebi numër 2 erdhi, mirëpo ja e vërteta që fshihet pas fotos së Loredanës

Ditën e djeshme mjaftoi një foto e Loredanës me beb në krahë për të kthyer “mbrapsht” të gjithë rrjetin. Ky postim i saj i bëri...

Loredana dhe Mozzik na habisin të gjithëve: Ishin të ndarë, por bëhen prindër për herë të dytë (FOTO)

Një lajm i papritur për të gjithë. Mozzik dhe Loredana janë bërë prindër për herë të dytë. Ka qenë vetë këngëtarja, e cila me...

U ribashkuan me “lezet”, Loredana nuk e fsheh më, pranon lidhjen e saj me Mozzik; Fotot familjare kthehen në llogarinë e reperes pas...

Mozzik dhe Loredana që prej fillimeve të tyre kanë qenë një ndër çiftet më të komentuar nga mediat rozë. Pasi u ribashkuan me lezet mesa duket...

Jo vetëm shtatzëninë, Loredana sapo konfirmoi edhe gjininë e foshnjës (FOTO)

Këngëtarja e njohur Loredana Zefi ka bërë lëmsh rrjetin me postimet në Instagram. Dje publikoi një foto në "Instastory", teksa kërkonte një fëmijë të dytë....

Zbulohet kush ka qenë i dashuri i Loredanës përpara Mozzik, edhe ai këngëtar i njohur në Zvicër

Këngëtarja e njohur Loredana Zefi ka bërë bujë në media edhe për lidhjen e saj me Mozzik, me të cilin ka edhe një vajzë....

Po e puth apo çfarë? Loredana shkon në Kosovë dhe takon Mozzikun, foto po bën xhiron e rrjetit

Loredana dhe Mozzik, një nga çiftet më të komentuar të showbizit, janë ndarë prej kohësh, por vajza e tyre Hanna i ka mbajtur ata...

Luana ‘prek në tela’ Mozzik, reperi nuk i mban dot lotët në emision: Hanës do i thoja që gjithçka kam bërë, e do të...

Reperi i njohur Mozzik nuk i ka mbajtur dot lotët kur ka folur për vajzën e tij Hanën, i ftuar në emisionin “Shiko kush...

VIDEO – Mozzik dhe Loredana ‘kapen mat’ duke bërë ‘Shopping’ në Stuttgart, këngëtari poston foton e ëmbël me vajzën

Mozzik dhe Loredana padyshim kanë qenë dhe janë (dhe pse të divorcuar) një nga çiftet më të dashur, por dhe më të komentuar në...

Kishte miliona ndjekës, por Loredana ‘zhduket’ në heshtje nga Instagrami

Kishte miliona ndjekës dhe fansa, por Loredana vendosi që të "zhduket" në heshtje nga Instagrami. Ndoshta kjo "zhdukje" e saj nga...

Lajmet e fundit