Tirana
clear sky
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
59 %
0.5kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
9 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
9 °
E enjte, 9 Shkurt, 2023

TAG

lopate

Deputetja shqiptare seksi siç nuk e keni parë, FOTOGRAFOHET me lopatë në dorë duke bërë llaç

Duda Balje është silësuar si deputetja më seksi shqiptare ne Kuvendin e Kosovës. Ajo njihet për linjat perfekte dhe për stilin...

Lajmet e fundit