Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Enj
19 °
Pre
19 °
Sht
19 °
Die
19 °
Hën
14 °
E enjte, 23 Mars, 2023

TAG

LOKALE

Tirana plot e përplot me njerëz, baret dhe restorantet i ‘përvishen’ punës, bëhen gati për hapjen e madhe (FOTO)

Më 18 maj do të hapen kafenetë dhe restorantet. Ky është një nga vendimet e qeverisë për lirimin e masave të...

Shisnin kokainë në lokale, arrestohen 2 persona

Policia e Shkodrës ka arrestuar 2 persona, ndërsa një tjetër po ndiqet në gjendje të lirë , të akuzuar për veprimtarinë kriminale në shpërndarjen...

Theu xhamat dhe vodhi tre lokale brenda ditës, arrestohet i riu në Has

Policia e Hasit ka arrestuar një 25-vjeçar pasi akuzohet për vjedhje me thyrje të tre lokaleve në qytetin e Krumës. Në...

Letrat e Ramës për Bashën, ‘ndërhyn’ LSI: Një në ditë, s’është asgjë, duhet të shkruajë së paku tre

Kryeministri Edi Rama i ka shkruar sërish një letër sot kreut të PD Lulzim Basha si përgjigje ndaj asaj që shkroi kryedemokrati një ditë...

Zjarr në Orikum, rrezikohen disa LOKALE

Një zjarr ka rënë në afërsi të impiantit të përpunimit të ujërave të zeza në Orikum. Mësohet se flakët e zjarrit...

Bënin ‘namin’ me vjedhje nëpër lokale, arrestohen ‘skifterët’ e Durrësit (EMRAT)

Më datë 07.11.2018, në lagjen Nr. 13, Durrës dyshohet se kanë vjedhur me thyerje dyqanin e rrobave në pronësi të shtetasit I. Gj....

Procedohen penalisht dy pronarë lokalesh në Tiranë, pas kontrolleve policia gjeti… (VIDEO)

Policia e Tiranës nisi procedim penal për dy pronarë lokalesh. Lokalet e ndodhura në rrugën "Aleksandri i Madh" dhe Mikel Maruli", pas kontrolleve...

Lajmet e fundit