Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
45 %
3.6kmh
0 %
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

lokal

Po ndërtonin pa leje, arrestohen dy pronarët e lokaleve në Tiranë (EMRAT)

Dy persona janë arrestuar nga Policia e Tiranës pasi dyshohet se po ndërtonin pa leje. Mësohet se në pranga kanë rënë shtetasit Artan Osmani 49...

Të shtëna me armë pas mesnatës në Tiranë, një person mbetet i plagosur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak pas mesnatës në një lokal pranë rrugës “Xhanfize Keko” në Tiranë. Burime për media bëjnë me dije se...

Karrige e shishe, “plas” sherri në një lokal në kryeqytet (VIDEO)

Një sherr i dhunshëm është shënuar mbrëmjen e djeshme në një lokal në Prishtinë. Ngjarja ka ndodhur në një lokal në afërsi të kinemasë "Abc”. ...

“Shqiponjat” shkojnë t’i ndalojnë muzikën lokalit në Sarandë, kryekamarieri përplaset me policinë, shoqërohet në komisariat (VIDEO)

Debate dhe shtyrje mes policisë dhe një kamarieri janë shënuar mbrëmjen e djeshme në një lokal në Sarandë. Bëhet me dije se Forcat Shqiponja kanë...

Aksident te “Vasil Shanto”, makina del nga rruga dhe përfundon te stacioni i urbanit, plagosen dy këmbësore (FOTO-VIDEO)

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në afërsi të shkollës “Vasil shanto” në Tiranë.Mësohet se një makinë ka dalë nga rruga dhe ka...

Përfshihet nga flakët lokali te “Myslym Shyri” në Tiranë, zjarrfikëset nisen drejt vendngjarjes

Një lokal në zonën e “Myslym Shyrit” në kryeqytet është përfshirë nga flakët vetëm pak minuta më parë.Zjarrfikëset janë nisur drejt vendngjarjes, ndërkohë që...

Shfrytëzonte lokalin për prostitucion, arrestohet pronari në Fier, procedohen edhe dy gra (EMRI)

Një 59-vjeçar ka rënë në prangat e policisë, ndërsa dy gra janë proceduar penalisht pasi akuzohen për prostitucion. Bëhet me dije se në pranga ka...

Sherr MASIV në një lokal në Elbasan, 7 të plagosur, njëri në gjendje të rëndë në siptal

Një sherr masiv ka ndodhur në një lokal në Elbasan. Si pasojë e tij kanë mbetur të plagosur 7 persona. Njëri...

Kthyen lokalin në ambient për të konsumuar drogë, arrestohen 2 persona në Korçë, sekuestrohen 73 doza heroinë

Policia ka arrestuar 2 persona në Korçë, të cilët përshtatën lokalin për përdorim droge dhe mbanin një punonjëse të pasiguruar. Gjatë...

Muzikë pas orës 20:00, ‘kërcasin’ gjobat 10 milionëshe në 3 lokale në Tiranë (DETAJET)

3 lokale në Tiranë janë gjobitur pasi kanë ushtruar aktivitetin duke e shoqëruar me muzikë. Policia ka vendosur masë administrative 1...

Lajmet e fundit