Tirana
light rain
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
68 %
0.5kmh
0 %
Die
19 °
Hën
26 °
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
26 °
E diel, 28 Maj, 2023

TAG

lojera fati

GAFA e Ramës pak kohë pas mbylljes së lojërave të fatit, vesh xhupin e Liverpulit me reklamën e basteve

Edhe pse kryeministri Edi Rama i ka mbyllur bastet në Shqipëri, kohët e fundit një detaj në veshjen e tij ka tërhequr vëmendjen. ...

Ushtronte ilegalisht biznesin e lojërave të fatit, procedohet për të dytën herë pronari i lokalit

Është evidentuar sërish rasti i organizimit dhe vënies në dispozicion të lojrave të palejuara të fatit në një lokal. Për këtë...

Ushtronin ilegalisht biznesin e lojërave të fatit, procedohen dy pronarë në Tiranë dhe Kukës

Policia ka evidentuar dy raste të aktivitetit të kundraligjshëm të lojërave të fatit. Për këtë arsye janë proceduar penalisht dy pronarë,...

Asnjë fitues i lotarisë, xhekpoti shkon në stratosferë

Lotaria më e madhe në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Poëerball, ka arritur një shifër marramendëse pasi edhe në shorteun e kësaj jave nuk...

Sekuestrohen 13 kompjutera lojërash fati në Lushnje, procedohen penalisht 2 persona

Një operacion i policisë i koduar “Ypsilon” ka goditur organizimin e lojërave të fatit pa leje. Policia ka sekuestruar në Lushnjë...

Lajmet e fundit