Tirana
light rain
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
2.1kmh
0 %
Hën
27 °
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
23 °
E hënë, 29 Maj, 2023

TAG

lojera fati

Baste nga telefoni, arrestohen dy pronarë lokalesh në Lezhë, sekuestrohen para (EMRAT)

Dy administratorë lokalesh, Idriz Kaloçi 38 vjeç dhe Meqan Mlika, 27 vjeç u arrestuan nga policia e Lezhës pasi akuzohen se organizonin aktivitet të...

Forcat Speciale nga Tirana mësyjnë në lokalin e një personi me precedent në Rrëshen, operacioni i dytë në pak ditë, 20 të shoqëruar

Forcat Speciale nga Tirana janë duke zhvilluar një operacion blic në Rrëshen, në lokalin e një personi me precedent penal. Operacioni është duke u...

Lojëra fati me kompjuter dhe anë celular, arrestohen dy persona në Tiranë (Emrat)

Dy persona kanë rënë në prangat e Policisë së Tiranës pasi organizonin lojëra fati nëpërmjet celularit dhe kompjuterave. Nga Policia, janë arrestuar shtetasit Ilir...

Kishin hapur lokalet për kafe por brenda mbanin lojëra fati, procedohen dy të rinjtë vlonjatë, sekuestrohen 20 makineta

Dy të rinjë nga Vlora janë arrestuar nga Policia pasi gjatë kontrollit në lokalet e tyre, janë sekuestruar 20 makineta për lojëra fati, të...

Dje u arrestua Edison Begaj në Lungomare, sot vijon operacioni BLIC në Vlorë, kërkohen individë të rrezikshëm që qarkullojnë me armë

Policia e Vlorës vijon me operacionet në terren që prej ditës së djeshme, ku në Lungomare u arrestua Edison Bega, i plagosur në fund...

Ushtronte aktivitetin e paligjshëm të lojërave të fatit, shpallet në kërkim pronari në Shkodër, arrestohet punëtori i tij

Një 22 vjeçar me iniciale A.XH që punonte banakier në një lokal është arrestuar pasi në telefonin e tij janë gjetur aplikacione për të...

Vazhdonte aktivitetin e lojërave të fatit, procedohet penalisht 43-vjeçari në Tiranë

Policia e Tiranës vijon kontrollet në të gjithë qarkun për evidentimin dhe ndëshkimin e atyre personave që vijojnë ende të ushtrojnë aktivitetin e kundraligjshëm...

Pas Shqipërisë, edhe Kosova mbyll për 10 vjet lojërat e fatit

Pas Shqipërisë edhe Kosova ka ndaluar zhvillimin e lojërave të fatit. Gjatë mbledhjes së Qeverisë së Kosovës, u vendos ndalimi i...

Vijonin aktivitetin e lojërave të fatit, procedohen 2 pronarë lokalesh

Policia vijon kontrollet në të gjithë Qarkun Berat për evidentimin dhe ndëshkimin e atyre personave që vijojnë të ushtrojnë aktivitetin e kundraligjshëm të lojërave...

Lajmet e fundit