Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
59 %
6.2kmh
0 %
Enj
16 °
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 23 Mars, 2023

TAG

lojera fati

“Jackpot” në Vlorë, policia arreston tre persona që vendosnin baste sportive në lokal (Emrat)

Tre persona kanë rënë në prangat e Policisë së Vlorës dhe një tjetër është shpallur në kërkim, gjatë një operacioni për goditjen e basteve...

Prokurori i Vlorës nesër në vetting, Alfred Sali ka deklaruar mbi 80 milionë lekë të fituara nga lojërat e fatit

Prokurori Vlorës Alfred Sali do të përballet të mërkurën më 20 korrik me Komisionin e Pavarur të Kualifikimit. Procesi i tij i vetingut po...

Mbanin armë zjarri dhe ushtronin veprimtarinë e lojërave të fatit, arrestohen 2 persona dhe procedohen dy të tjerë (EMRAT)

Kontrolle të befasishme janë zhvilluar në Lezhë, ku kanë rënë në pranga 2 shtetas dhe procedohen penalisht 2 të tjerë. Bëhet me dije se në...

Policia arreston inspektorin e Tatimeve në Fier: E kishte kthyer lokalin në qendër për lojëra fati

Një inspektor i Tatimeve në Fier është arrestuar në kushtet e flagrancës nga Polica, pasi lokalin në pronësi të tij e kishte përshtatur për...

Operacioni “Basti i fundit”/ Procedohen dy të rinjtë në Korçë, shpallen në kërkim dy të tjerë, organizonin lojëra fati në lokal

Policia e Korçës ka proveduar penalisht 2 persona dhe ka shpallur në kërkim dyu të tjerë, pasi akuzohen për veprimtari të organizuar të lojërave...

Ushtronte lojëra fati në lokalin e tij, arrestohet pronari, sekuestrohen 600 mijë lekë (EMRI)

Një 52-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Tiranës pasi akuzohet për aktivitet të kundërligjshëm në fushën e lojërave të fatit. Bëhet me dije...

Tavolina plotë me para për baste e kanabis, Policia godet 6 raste të lojërave të fatit në Tiranë, arrestohen 5 persona

Gjashtë raste të tjera të zhvillimit të aktivitetit të paligjshëm të lojërave të fatit janë goditur në Tiranë. Bëhet me dije se në pranga janë...

Lojëra fatit në zona të ndryshme në Tiranë, arrestohen 5 persona, 3 të proceduar, shpallen në kërkim edhe 3 të tjerë

Policia ka zhvilluar një operacion për goditen e aktivitetit të paligjshëm të lojërave të fatit. Goditen 3 raste të tjera të zhvillimit të aktivitetit të...

E përdornin lokalin për lojëra fati, arrestohet në flagrancë punonjësi në Tiranë, shpallet në kërkim pronari

Policia ka arrestuar Edmond Xukthin, punonjësin e një lokali në Tiranë, pasi në ambientet e biznesit ushtrohej veprimtari i paligjshme e lojërave të fatit. Në...

VIDEO/ Forcat Speciale “mësyjnë” në Milot, sekuestrohen miliona lekë, 32 makineta dhe armë zjarri, arrestohet pronari i një biznesi

Pronari i një lokali dhe menaxheri i tij kanë rënë në prangat e Policisë, gjatë një operacioni të fundit të realizuar në Milot, nga...

Lajmet e fundit