Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
32 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

loje

EPIKE! Kandidati për deputet i LSI krijon LOJË në internet: ‘Super Vojo’ do arrijë në Parlament shëndoshë e mirë

Kur na ndajnë 15 ditë nga zgjedhjet e 25 prillit, kandidatët për deputetë kanë gjetur mënyra të ndryshme për të marrë vëmendjen e qytetarëve...

Lajm i mirë për adhuruesit e ‘Monopoly’, tashmë mund të bëhen pjesë e lojës edhe në jetën reale (VIDEO)

Fansat e çmendur të lojës Monopoly munden tashmë të bëhen pjesë aktive të lojës. Disa dhoma me teknologji interaktive janë krijuar në...

“Po shkakton vdekje”, video-loja e famshme bëhet me orar: Vetëm 6 orë në ditë

Tencent, kompania prodhuese e video-lojës së famshme PlayerUnknoën’s Battlegrounds (PUBG) është nën presion të madh në Indi pas akuzave se po shkatërron familje, madje...

Zaimina Vasjari nuk përmbahet në emision: Burri duhet të ketë içik lesh (VIDEO)

Këngëtarja e njohur Zaimina Vasjari ishte e ftuar së fundmi në emisionin e Roza Latit "Ëhy not". Gjatë gjatë emisionit iu bë edhe një...

“Të largohen dy ditë nga shtëpia”, pas Balenës Blu një tjetër lojë kërcënon fëmijët

Pas Balenës Blu një tjetër lojë kërcënuese për fëmijët është bërë virale në Facebook. E njohur “48 hour Challenge”, kjo lojë i imponon fëmijët...

Pas Gjirokastrës, zbulohen raste të reja në Shkodër dhe Durrës të “Balenës Blu”

Pas publikimit të rastit të 14-vjeçares nga Gjirokastra, e cila u identifikua si lojtare e “Balenës Blu”, janë shtuar rastet e denoncimit për këtë...

Po e përdorin Damianon për lojë? Reagon banori

Damiano është i mërzitur nga loja e banorëve të tjerë dhe nga një thashethem që po qarkullon brenda shtëpisë së beqarëve. ...

Kuizi që po çmend internetin: Gjeni zarin me 7 pika (Foto)

Mijëra përdorues interneti janë sfiduar nga një kuiz i ri që duket të jetë sa i pamundur aq edhe i thjeshtë. ...

Shqiptarët që do garojnë për shtetet e tjera në Lojërat Olimpike, pretendojnë medalje

Dështimet e njëpasnjëshme të sportistëve tanë në garat e fundit kualifikuese për në Rio 2016, bën që Shqipëria të ketë për herë të dytë...

Testoni shikimin: Mijëra njerëz nuk shohin asgjë të “fshehur” brenda këtij rrethi të kuq

Shumë përdorues të internetit shprehen se nuk mund të dallojnë asgjë të veçantë në brendësi të rrethit të kuq, që duket se është bërë...

Lajmet e fundit