Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
40 %
Hën
25 °
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
25 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

logo shteti

Me tabelë të KUVENDIT dhe fenelina, policia DEMASKON shoferët që hiqen si ZYRTARË TË SHTETIT (VIDEO)

Efektivët e Komisariatit Rajonal të Policisë Rrugore në Tiranë kanë ushtruar kontrolle në disa mjete që përdorin simbole apo shenja dalluese të ndryshme të...

Lajmet e fundit