Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
40 %
Hën
25 °
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
25 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

llogori bankare

Individët dhe bizneset hapën 356 mijë llogari bankare vitin e kaluar, por u mbyllën më shumë

Individët dhe bizneset hapën rreth 356 mijë llogari të reja bankare gjatë vitit të kaluar. Sipas të dhënave të raportit të përgjegjësisë sociale për vitin...

Lajmet e fundit