Tirana
few clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
40 %
4.1kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

TAG

llogara

Aksident në Llogara, autobusi përplaset me furgonin në kthesën e fortë (FOTO)

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Llogara. Burime për NewsBomb.al bëjnë me dije se një autobus është përplasur me një furgon në...

Aksident në Qafën e Llogarasë, bllokohet trafiku

Një aksident automobilistik ka ndodhur pak minuta më parë në Qafën e Llogarasë. Nga informacionet paraprake nuk bëhet me dije për persona të lënduar. Ndërsa për...

Helikopterë me qira për shuarjen e flakëve, Peleshi: Të mos përhapen në Parkun e Llogarasë

Numri i helikopterëve që do të angazhohen në luftën me flakët gjatë ditës së sotme, pritet të shkojë nga një në tre. Gjatë mbledhjes së...

Radhë kilometrike mjetesh në Llogara, aksidentohet një autobus dhe dy makina të vogla, VIDEO: Shoferët të bllokuar në mesin e vapës

Një aksident në Llogara ka bërë që qindra drejtues mjetesh e pushues të bllokohen në rrugën për në plazhet e jugut. Newsbomb.al ka siguruar...

Pas Karaburunit, flakët “pushtojnë” Radhimën, rrezikohen banesat dhe bizneset e zonës (FOTO)

Një tjetër vatër zjarri është krijuar ditën e sotme në zonën e Radhimës në Vlorë. Flakët po rrezikojnë banesat dhe bizneset aty pranë. Në vendngjarje...

Policia 14 orë kërkime në Vlorë, gjenden dy turistet e huaja që u bllokuan në Llogara

Dy turiste të huaja që kishin humbur rrugën dhe ishin bllokuar në zonat malore në Llogara, janë gjetur nga Policia e Vlorës pas 14...

Gjendet pas 6 orësh kërkime çifti francez që humbi rrugën në pyllin e Llogarasë, ja si paraqitet gjendja e tyre shëndetësore

Policia ka arritur të gjejë pas 6 orësh kërkime çiftin francez që humbi rrugën në pyllin e Llogarasë. Çifti ishte nisur nga shtegu i Llogarasë...

Aksident në Llogara, fugoni përmbyset në mes të rrugës

Një aksident automobilistik ka ndodhur sot pasdite në Llogara. Newsbomb siguron foto nga vendngjarja, ku shihet një fugon i përmbysur në mes të rrugës....

Dëborë në pranverë, bllokohet rruga në Llogara

Si pasojë e reshjeve të dendura të dëborës që kanë nisur mbrëmjen e djeshme qarkullimi I automjeteve në Llogara është bllokuar. Drejtuesit e automjeteve kanë...

Kishin humbur rrugën në Llogara, Policia dhe Delta Forca përfundojnë kërkimet për çiftin e turistëve holandezë, i gjejnë ‘shëndoshë e mirë’

Një çift turistësh holandezë janë shpëtuar nga Policia dhe Delta Forca e Vlorës, pasi prej ditës së djeshme kishin humbur kontaktet dhe rrugën në...

Lajmet e fundit