Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
1kmh
20 %
Mar
28 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

llixhat e benjes

Moderatorja tregon eksperiencën gjatë natës: Shkoj te llixhat dhe shikoj 12 meshkuj lakuriq, ishte një fat shumë i madh…

Moderatorja Alma Çupi ka treguar një ngjarje të pazakontë që i ka ndodhur në llixhat e Bënjës.Ajo tha se pas orës 12 të natës...

Lajmet e fundit