Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1kmh
1 %
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
Hën
12 °
E enjte, 21 Tetor, 2021
spot_img

TAG

lleshaj

‘Hedh dikush një gurë në lumë…’, Balla del sërish krah Lleshajt në Elbasan: Ka bërë punë të shkëlqyer, PS i ka dhënë besim të...

Sekretari i Përgjithshëm i PS Taulant Balla dhe ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj, kanë qenë bashkë në Elbasan në prezantimin e forcave ‘Shqiponja’. ...

Rama e hoqi nga ky qark, Lleshaj shkon sot në Lezhë dhe lavdëron veten: Kemi shtuar kapacitete, policët në moshë dhe jo në formë...

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, nuk do të jetë më drejtues i qarkut të Lezhës në fushatën zgjedhore pasi është zëvendësuar me ish-ministren Lindita...

Sandër Lleshaj zbret para Kuvendit me makinë 100 milionshe, deputetët e tjerë ia ‘ngulin sytë’ me lakmi (FOTOT PARA SEANCËS)

Ditën e djeshme është zhvilluar seanca e parë plenare për sezonin e ardhshëm dhe të gjithë kanë qenë “sy e veshë” te deputetët, të...

Akuzat ndaj Lokës si ish-bashkëpunëtor i Sigurimit, Lleshaj i del për ‘zot’: Unë e kam emëruar dhe mbaj përgjegjësi! Vlerësoj maksimalisht punën e tij

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj, gjatë prezantimit të forcave të reja policore në Korçë, që janë shtuar në rradhët e policisë kufitare, ka folur...

Kaosi në Kakavijë me të moshuar, fëmijë e gra shtatzëna që ‘piqen’ në diell, reagon Lleshaj: Ja çfarë i ka shkaktuar radhët e gjata

“Procedurat e reja të testimit për Covid-19 në kufirin shqiptaro-grek kanë krijuar radhë të gjata bashkë me problemet e pashmangshme shoqëruese”. Është...

Lleshaj në Konispol, viziton zyrën e aplikimit për karta dhe pasaporta: Lehtësi për mijëra banorë

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj, gjatë një vizite në Konispol me Drejtorin e Policisë së Shtetit, Ardi Veliu dhe të zgjedhur lokalë, ku u...

‘Unë e mbylla këtë’, Lleshaj provon të fikë kamerën por ‘dështon’, Ministri e ka ‘pisk’ me teknologjinë (VIDEO)

Ministri Sandër Lleshaj ka mbledhur në një diskutim online drejtorët e policisë vendore dhe prefektët, për të diskutuar në lidhje me luftën anti-kanabis. ...

Covid-19, Lleshaj apel qytetarëve: Mos abuzoni me fashat e reja të qarkullimit, policia ‘forcon’ dorën (VIDEO ME DRON)

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka theksuar se fashat e reja të kohës së qarkullimit, synojnë lehtësim të vajtjes dhe ardhjes në punë dhe...

Drone që ‘flasin’ rrethojnë qytetarët në Tiranë, flet Lleshaj: Pas zgjerimit të fashës orare, policia do shtojë kotrollet (APEL QYTETAREVE)

Nga dita e sotme drone që “flasin” do të përdoren për monitorimin e situatës dhe për të vëzhguar të gjithë qytetarët që lëvizin pa...

Shpërndarja e kartave ID dhe pasaportave, Lleshaj: Do t’i thërrasim vetë qytetarët për të tërhequr dokumentat

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj, gjatë një vizite në Durrës ka folur edhe për shpërndarjen e kartave të identitetit dhe pasaportave. ...

Lajmet e fundit