Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
54 %
5.1kmh
0 %
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
11 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

live

Dhuna te Teatri Kombëtar, Rama futet ‘live’ te Sheshi Skënderbej: E diela në Tiranë

Teatri Kombëtar u shemb mëngjesin e sotëm rreth orës 04:30. Pas kësaj protestat dhe përleshjet mes policisë dhe qytetarëve kanë qenë...

Lëkundjet e forta të tërmetit live në studion e televizionit, ja si reagojnë të ftuarit (VIDEO)

Një lëkundje e fortë tërmeti u regjistrua mbrëmë sërish në kryeqytet. Ndërkohë, një gjë e tillë është ndjerë LIVE edhe në...

Tërmeti i fuqishëm tmerron gazetarët në studion e lajmeve (Video)

Tërmeti i fuqishëm i djeshëm me magnitudë 7.1 ballë në Kaliforni, ka tmerruar ndër të tjera edhe gazetarët e televizionit të njohur amerikan CBS,...

‘Dy rrugë që bashkohen’, Rama thumbon Kryemadhin, ‘sheh’ filxhanin live: Një ‘i’ mbrapa, me kokë lartë dhe me pikë poshtë

Kryeministri Edi Rama duket se nuk e harron për asnjë moment 'filaxhanin'. Edhe këtë mëngjes kreu i qeverisë, teksa ndodhet në...

Arrestimi i Bardh Spahisë live, Basha mesazh orët e vona: Nuk do ndalemi

Kreu i PD, Lulzim Basha në një mesazh pas mesnate ka sulmuar ashpër mazhorancën. Basha dënon arrestimin e ish-deputetit Bardh Spahia...

Zgjedhjet u anulluan/ Rama fushatë në Burrel, aleati i Bashës e ndjek live në Facebook (FOTO)

Ndonëse Presidenti Ilir Meta anulloi dje datën e zgjedhjeve, kryeministri Edi Rama me vendosmëri vijon fushatën e elektorale. Rama ndodhet sot...

Opozita i proteston poshtë zyrës, por shikoni çfarë bën Rama në këto momente (VIDEO)

Sapo ka filluar protesta e opozitës poshtë zyrës së kryeministrit Edi Rama, por duket se ky i fundit po i sfidon nga Berati. ...

Basha futet ‘live’ nga selia blu, ka një thirrje për shqiptarët

Kreu i PD, Lulzim Basha nëpërmjet një video live nga selia blu i ka bërë thirrje të gjithë shqiptarëve për të votuar partitë simotra...

11 tezat e Çelo Hoxhës për Luftën e Dytë Botërore në Shqipëri: Nuk kishte rezistencë, ishte luftë civile (LISTA me personat përgjegjës për krimet)

"Nuk ishte rezistencë por luftë civile. Nuk ka asnjë dokument që vërteton se forcat komuniste renditeshin krahas Anglisë dhe koalicionit kundër Boshtit të së...

LIVE: Zgjedhjet presidenciale në Maqedoni, Siljanovska përballë Pendarovskit. Kë mbështesin shqiptarët

Sot Maqedonia e Veriut përmbylli raundin e dytë të zgjedhjeve të pesta presidenciale në historinë e saj që prej se u pavarësua nga Federata...

Lajmet e fundit