Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

livadh

Panik te pushuesit, vatër e madhe zjarri pranë plazhit të Livadhit në Himarë (FOTO)

Një vatër e madhe zjarri është raportuar në plazhin e Livadhit në Himarë. Siç dallohet edhe nga pamjet e dërguara nga lexuesit e Newsbomb.al, kodra...

“Zonja më ndoqi me makinë”, flet çifti që u terrorizua nga pronarët e hotelit në Livadh: Kërkuan të paguanim për 3 netë, rezervuam 2

Një familje turistësh me fëmijë të vogël denoncuan dje se ditën e shtunën u përballën me terrorin dhe dhunën verbale të pronarëve të një...

Eskavatorët “pushtojnë” një nga plazhet më të bukur në Shqipëri, denoncimi i banorëve: Livadhi po rrezikon të shndërrohet në një gërmadhë

Banorët e Livadhit kanë denoncuar në Fiks Fare masakrën mjedisore që po i bëhet një nga plazheve më të bukur të Shqipërisë.Një firmë, e...

“Po kalove para hotelit tim do të vras”, Neranxi tregon momentin e frikshëm kur u kërcënua

Biznesmeni Nikollaq Neranxi ka rrëfyer ngjarjen e tmerrshme që ka përjetuar ai dhe familja e tij teksa janë kërcënuar me jetë dhe janë ofenduar...

Lajmet e fundit