Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
83 %
1kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
41 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

TAG

litecoin

Kreu i Bankës së Anglisë: Kush ka investuar në kriptomonedha, do t’i humbasë të gjtha paratë

Guvernatori i Bankës së Anglisë thotë se kriptomonedhat nuk kanë asnjë vlerë të perceptuar dhe se njerëzit që investojnë në to duhet të jenë...

Monedhat virtuale po tronditen, humbje të mëdha: Ja zhvillimet e fundit

Paratë virtuale si Bitcoin, Ethereum, Ripple dhe Litecoin po pësojnë rënie të drastike që prej ditës së hënë duke humbur më shumë se 166...

Lajmet e fundit